wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

Witamy serdecznie na naszej stronie! Jeśli tu jesteś, to oznacza, że szukasz nietuzinkowej, ale profesjonalnej fotografii ślubnej. Znajdziesz ją właśnie w Mataristudio. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie. Wiemy dobrze, iż reportaże ślubne powinny zawierać w sobie coś wyjątkowego, co wyróżnia młodą parę. Dlatego też dokładamy starań, aby każda sesja zdjęciowa Mataristudio była absolutnie wyjątkowa. Naszą fotografię cechuje nowatorstwo, świeże spojrzenie, ale również profesjonalizm i doświadczenie.

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Bydgoszcz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"W Bydgoszczy mamy sporo znajomych, którzy już mają swoje albumy weselne. Są ładne, ale wiele ujęć się powtarza i czegoś nam w tych zdjęciach brakowało. Większość zdjęć wydawała się zbyt sztuczna, pozowana. Oczywistym jest, że zdjęcia w albumie weselnym są też pozowane, ale nie wszystkie. Większość z nich powinna być naturalna i spontaniczna. Chcieliśmy, aby nasz album właśnie tak wyglądał, aby większość zdjęć w nim nie była ustawiana, ale zupełnie naturalna. Przypadkiem trafiliśmy w internecie na zdjęcia Mataristudio. Zainteresowała nas fotografia w ich wydaniu, głównie z tego względu, że zdjęcia są właśnie naturalne, ale jak ktoś chce to też pozowane, a co najważniejsze, reportaże weselne różnią się od siebie. Każda para ma coś innego, coś tylko dla siebie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z fotografem Mataristudio i z tej decyzji bardzo się cieszymy, mile wspominamy szczególnie sesję zdjęciową w plenerze. Otrzymaliśmy fantastyczne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, tak samo jak nasz album ślubny. Dziękujemy!"

Monika i Jarek

 

"Fotografa z Mataristudio spotkaliśmy na weselu u przyjaciół. Sami wtedy szukaliśmy fotografa na nasze wesele, więc obserwowaliśmy jak pracuje i co nieco rozmawialiśmy z nim. Zależało nam również, aby znaleźć doświadczonego fotografa w niezbyt wysokiej cenie. Kiedy zobaczyliśmy gotowe zdjęcia fotografa z Mataristudio, szybko się zdecydowaliśmy. Niemal w ostatniej chwili zarezerwowaliśmy termin u niego. Oczywiście nie zawiedliśmy się. Zdjęcia są piękne, jasne, przejrzyste, bez przesadnej obróbki i z urokiem. Szybko też otrzymaliśmy nasz album ze zdjęciami, wyszedł rewelacyjnie. Serdecznie dziękujemy i polecamy fotografa z Mataristudio w Bydgoszczy"

 

Ilona i Marcin