wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Gniewkowo. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Fotograf Mataristudio to również wyjątkowe spojrzenie i nowatorstwo w zakresie fotografii ślubnej. Dla każdej młodej pary mamy indywidualny pomysł na sesje zdjęciową, dzięki czemu ujęcia nie powtarzają się. Nasz fotograf w Gniewkowie sprawi, że Wasz album ślubny będzie w pełni wyjątkowy. A jest to wspaniała pamiątka rodzinna na wiele lat. Polecamy również do zapoznania się z naszym portfolio.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 Rekomendacje:

 "W Gniewkowie nasze wesele odbywało się jesienią, więc trochę już poza sezonem, ale pogoda i tak nam dopisała. Wszystko się udało, chociaż wiadomo, że stres był obecny niemal przez cały dzień ślubu. Staraliśmy się, aby wszystko było odpowiednio przygotowane i nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Niecały rok przed weselem szukaliśmy profesjonalnego fotografa, który zrobi dla nas zdjęcia na weselu, z których będziemy mogli potem ułożyć nasz własny, wyjątkowy album ślubny. Zdjęcia robił dla nas fotograf z Mataristudio z czego bardzo się cieszymy. Efekt jego pracy jest rewelacyjny! Zdjęcia wyglądają naturalnie, są jasne, przyjemnie się je ogląda. Mamy też trochę zdjęć pozowanych, które nie wyglądają sztucznie i robią zawsze dobre wrażenie jak pokazujemy swój album. Współpraca z nim była w bardzo miłej atmosferze – jest niezwykle sympatyczny. Dobrze też nawiązywał kontakt z gośćmi weselnymi, więc czuli się swobodnie przed obiektywem. W naszym albumie ślubnym mamy multum fantastycznych zdjęć dzięki fotografowi z Mataristudio."

Ewelina i Tomasz