wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Grudziądz.

 

Wybór fotografa jest niezwykle istotną kwestią przy organizacji ślubu i wesela. Każda para pragnie, aby ich album ślubny był wyjątkowy, odzwierciedlał wspaniałą zabawę, ale również aby zdjęcia pomazywały ich wzajemną miłość. W stworzeniu takiego albumu doświadczenie ma fotograf Mataristudio. Każda sesja zdjęciowa naszego fotografa jest wyjątkowa, gdyż dopasowana do konkretnej pary. Dlatego też ujęcia nie powtarzają się, a samo uczestnictwo w sesji zdjęciowej to również zabawa. Nie brakuje oczywiście zdjęć rodzinnych. Polecamy zapoznanie sie z naszym portfolio. Przekonajcie się sami, iż fotografia ślubna nie musi być nudna!

 

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekomendacje

"Nasze wesele w Grudziądzu wypadło w zimie. Niezbyt dobra to pora np. na zdjęcia w plenerze. Na szczęście fotograf z Mataristudio, z którym nawiązaliśmy współpracę, miał pomysł jak zrobić cudowne zdjęcia plenerowe mimo niekorzystnych warunków pogodowych. Dzięki niemu w naszym albumie mamy absolutnie wyjątkowe zdjęcia ślubne w plenerze. Fotografie w jego wykonaniu z kolei w kościele i z wesela również są świetne. Wyglądają bardzo naturalnie, są też pokazane na nich radosne i spontaniczne momenty, zabawa weselna w pełnym wydaniu. Sporo też mamy zdjęć rodziny co nas bardzo ucieszyło, bo dla nas takie ujęcia są bardzo ważne. Współpraca z fotografem Mataristudio była w bardzo życzliwej i serdecznej atmosferze, nie brakowało też poczucia humoru. Jednocześnie widać było w pełni profesjonalne podejście do sprawy ze strony fotografa. Gorąco polecamy fotografię Mataristudio każdej parze, która planuje swój ślub."

 

Monika i Rafał

"Trafiliśmy na Mataristudio przez znajomego, który był na studniówce, na której fotograf z Matarstudio robił zdjęcia. Obejrzeliśmy te fotografie i coś nas w nich urzekło. Były klasyczne, jasne, skromne, ale jednocześnie z nietypowym pomysłem.. W albumie nie było niczego, co w jakiś sposób mogłoby urazić fotografowane osoby. To nam się bardzo spodobało, tym bardziej, że wielu fotografów w albumach zamieszcza zdjęcia, które nie powinny się tam znaleźć. Zadzwoniliśmy do fotografa z Matari i trochę porozmawialiśmy. W końcu zdecydowaliśmy się na współpracę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Album wyszedł cudnie, zdjęcia też zwłaszcza te z pleneru. Współpraca z kolei była w bardzo serdecznej atmosferze. Z tego miejsca składamy wielkie podziękowania dla pana fotografa, dzięki któremu mamy niesamowitą pamiątkę z naszego najważniejszego dnia."

 

Ula i Alek