wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Janikowo. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Nasz fotograf Mataristudio jest wyjątkowy. Podczas gdy większość fotografów robi ujęcia w tych samych sceneriach i różnym parom, fotograf Mataristudio dokłada starań, aby każdy reportaż ślubny był indywidualnie dopasowany do młodej pary. Oznacza to, iż nie musicie się obawiać, że zdjęcia w Waszym albumie będą podobne do kilkuset innych zdjęć w różnych albumach innych par. Nasz fotograf w każdym miejscu odnajdzie coś, co będzie wyróżniać zdjęcia i pokazywać piękno miłości młodej pary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"W Janikowie mieszkamy całe życie i tam też braliśmy ślub w uroczym kościółku, który jest jednym z głównych zabytków w naszym mieście. Wybór fotografa nie był prosty, mieliśmy ograniczony budżet, a wiadomo, że każda para chciałaby mieć wyjątkowe ale i profesjonalnie zrobione zdjęcia. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na Mataristudio. Zainteresowało nas to, że fotografie są w dobrym stylu robione, nie przesadzone, wyglądają naturalnie chociaż nie brakuje też pozowanych, co jest typowe w fotografii ślubnej. Wszystkie też sesje różnią się od siebie. U żadnej pary nie powtarzają się scenerie czy ujęcia. To nas zachwyciło. Po rozmowie z fotografem z Mataristudio zastanawialiśmy się jeszcze przez jakiś czas, aż postanowiliśmy nawiązać z nim współpracę, która okazała się bardzo owocna. Zdjęcia są rewelacyjne, podobnie jak nasz album. Kilka też wykorzystaliśmy do filmu z naszego wesela. Mataristudio to profesjonalna i kreatywna fotografia ślubna. Polecamy!"

Daria i Mirek

 

"Mataristudio opisalibyśmy w kilku słowach: dobry styl, profesjonalizm, kultura pracy i ogromna życzliwość. Świetnie się dogadywaliśmy z fotografem. W naszym albumie nie było ani jednego zdjęcia, z którego nie bylibyśmy zadowoleni albo na którym ktoś źle by wyszedł. Fotografie są w w gustownym stylu, jasne i czytelne tak jak chcieliśmy. Mamy też sporo czarno-białych zdjęć co nas cieszy. Sam fotograf z Mataristudio był bardzo serdeczny również dla gości, dzięki czemu dobrze się czuli bawiąc się podczas gdy on robił zdjęcia. Bardzo dziękujemy Mataristudio za fantastyczne zdjęcia z naszego wesela."

 

Joasia i Krystian