wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie! Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Kruszwica.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie. Fotograf Mataristudio to nie tylko profesjonalne zdjęcia, które są ozdobą każdego albumu, ale również nowatorskie podejście i wciąż nowe, zaskakujące pomysły na sesje zdjęciowe. W naszym portfolio znajdziecie Państwo zarówno fotofrafie ślubne klasyczne, jak i te w nowych ujęciach.

Każda młoda para powinna być wspaniałe zdjęcia, które będą tworzyć wyjątkowych album rodzinnych wspomnień. Przygotujcie się do swojej uroczystości, a fotograf Mataristudio zadba o to, aby fotografie był tak samo piękno, jak najpiękniejsze chwile w życiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekomendacje:

"W Kruszwicy mamy sporo pięknych miejsc, w których można cieszyć się urokami przyrody. Wiele wspólnych chwil spędziliśmy w nich, dlatego też zależało nam na tym, aby zdjęcia plenerowe były w nich wykonane. Wiedzieliśmy też, że nie będziemy mieli wiele czasu na takie zdjęcia i najlepiej byłoby dla nas zrobić je w dniu ślubu. Szukając fotografa od razu to zaznaczaliśmy w rozmowach, ale niestety mało kto uważał to za dobry pomysł. W końcu na którymś weselu u znajomych trafiliśmy na fotografa z Mataristudio. Dla niego taka sesja w plenerze w dniu ślubu robiona też dosyć szybko nie stanowiła najmniejszego problemu. Po zastanowieniu i obejrzeniu jego portfolio, które bardzo nam się spodobało, nawiązaliśmy współpracę z nim. Otrzymaliśmy sporo wskazówek przed samym ślubem i weselem, dzięki którym wiedzieliśmy, jak się ustawiać również w samym kościele aby zdjęcia wyszły takie, jakie chcieliśmy aby były. Serdecznie dziękujemy fotografowi z Mataristudio. Efekt pracy wyszedł cudnie, jest wysoko ponad nasze oczekiwania. Dziękujemy i polecamy!

Julia i Grzesiek

"Wiedzieliśmy, że chcemy aby zdjęcia z kościoła z naszego ślubu były klasyczne, podobnie jak większość zdjęć z wesela. Natomiast w plenerze chcieliśmy właśnie czegoś nietuzinkowego, ujęć zupełnie innych niż ma zdecydowanie większość par - kilka nawet sami wymyśliliśmy. Fotograf z Mataristudio podołał zadaniu na 150 %. Miał bardzo fajne podejście, dzięki czemu goście też czuli się swobodnie na weselu przed obiektywem. Plener mieliśmy w dniu wesela, ale nie trzeba było dużo czasu fotografowi, żeby zrobił dla nas wyjątkowe ujęcia i te, które mu powiedzieliśmy. Album wyszedł super, za co bardzo dziękujemy. Jak nietypowa fotografia ślubna, to zdecydowanie z Mataristudio."

Ala i Tomek

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń