Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


Ostatnio dodane:

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Lipno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"Nasze miasto jest małe, ale urokliwe i dosyć kontrastowe. Po jednej stronie ulicy są budynki, kamienice i drzewa, a po drugiej pole uprawne. W takiej scenerii właśnie mieliśmy naszą ślubną sesję plenerową. Efekt był zachwycający. W czasie samej sesji również dobrze się bawiliśmy co przełożyło się na zdjęcia. Z przygotowań, kościoła i wesela zdjęcia również są bardzo dobre. Ich oglądanie nie nudzi się. Co jakiś czas wracamy do tamtych chwil przeglądając nasz album ślubny. A to wszystko dzięki fotografowi z Mataristudio, który zrobił dla nas te cudowne zdjęcia. Współpraca z nim to była przyjemność. Wiedzieliśmy też, że ma w pełni profesjonalne podejście do fotografii i jakość jego zdjęć jest na bardzo wysokim poziomie. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za fantastyczne zdjęcia i całą współpracę. Naturalnie polecamy znajomym. W naszej rodzinie też szykuje się kolejne wesele, więc tym bardziej polecimy sprawdzonego i pomysłowego fotografa z Mataristudio."

 

Klaudia i Wiktor

 

"Nasz ślub w Lipnie był w małym, starym kościółku, którego większość fotografów nie polecała jak z nimi rozmawialiśmy, ze względu na bardzo słabe światło i skromne wnętrze. Ale my właśnie chcieliśmy skromny ślub i kameralne wesele. Po podpisaniu umowy z fotografem z Mataristudio powiedzieliśmy o tym kościele i ku naszemu zaskoczeniu, nie widział w tym żadnego problemu. Zdjęcia wyszły bardzo nastrojowe, po prostu cudne. Na weselu świetnie się bawiliśmy i prawie zapomnieliśmy o zdjęciach, a tymczasem fotograf mocno pracował. Efekt był przemiłą niespodzianką. Dzięki fotografowi z Matari mamy cudowny album ślubny za co bardzo dziękujemy."

 

Julia i Krzysiek

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet