Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Lipno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"Nasze miasto jest małe, ale urokliwe i dosyć kontrastowe. Po jednej stronie ulicy są budynki, kamienice i drzewa, a po drugiej pole uprawne. W takiej scenerii właśnie mieliśmy naszą ślubną sesję plenerową. Efekt był zachwycający. W czasie samej sesji również dobrze się bawiliśmy co przełożyło się na zdjęcia. Z przygotowań, kościoła i wesela zdjęcia również są bardzo dobre. Ich oglądanie nie nudzi się. Co jakiś czas wracamy do tamtych chwil przeglądając nasz album ślubny. A to wszystko dzięki fotografowi z Mataristudio, który zrobił dla nas te cudowne zdjęcia. Współpraca z nim to była przyjemność. Wiedzieliśmy też, że ma w pełni profesjonalne podejście do fotografii i jakość jego zdjęć jest na bardzo wysokim poziomie. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za fantastyczne zdjęcia i całą współpracę. Naturalnie polecamy znajomym. W naszej rodzinie też szykuje się kolejne wesele, więc tym bardziej polecimy sprawdzonego i pomysłowego fotografa z Mataristudio."

 

Klaudia i Wiktor

 

"Nasz ślub w Lipnie był w małym, starym kościółku, którego większość fotografów nie polecała jak z nimi rozmawialiśmy, ze względu na bardzo słabe światło i skromne wnętrze. Ale my właśnie chcieliśmy skromny ślub i kameralne wesele. Po podpisaniu umowy z fotografem z Mataristudio powiedzieliśmy o tym kościele i ku naszemu zaskoczeniu, nie widział w tym żadnego problemu. Zdjęcia wyszły bardzo nastrojowe, po prostu cudne. Na weselu świetnie się bawiliśmy i prawie zapomnieliśmy o zdjęciach, a tymczasem fotograf mocno pracował. Efekt był przemiłą niespodzianką. Dzięki fotografowi z Matari mamy cudowny album ślubny za co bardzo dziękujemy."

 

Julia i Krzysiek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!