Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


Ostatnio dodane:

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Nakło.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Rekomendacje:

 

"Bardzo wiele par bierze wtedy ślub w sezonie letnim. My natomiast postanowiliśmy zorganizować swój ślub i wesele poza sezonem. I tak nasz uroczysty dzień wypadł początkiem października. Mieliśmy zarezerwowaną salę, kościół, catering, brakowało nam jeszcze fotografa. Szukaliśmy kogoś z doświadczeniem ale też świeżym spojrzeniem na fotografię ślubną. Znaleźliśmy to w fotografii Mataristudio. Wielkim plusem była nie tylko pomysłowość fotografa, ale też profesjonalne podejście i wielka życzliwość z jego strony. Widać to było szczególnie na samym weselu. W czasie zabawy robiąc zdjęcia, był bardzo serdeczny dla gości, co miało znaczenie potem na robienie zdjęć. Goście nie uciekali przed obiektywem. Mamy też dużo zdjęć z rodziną. Dzięki fotografowi z Mataristudio mamy niesamowity i piękny album weselny, za co gorąco dziękujemy. Fotografię Mataristudio polecamy wszystkim parom, które organizują swój ślub i wesele. Fachowe podejście, miła atmosfera pracy i kreatywność – te słowa naszym zdaniem najlepiej określają fotografa z Mataristudio. Polecamy!"

Wiktoria i Kamil

 

"Mieliśmy wyjątkowo udane wesele. Atmosfera dopisywała również dzięki zespołowi, który świetnie prowadził zabawę. I to przełożyło się również na zdjęcia. Fotograf z Mataristudio uchwycił wyjątkowe momenty zabawy, był dokładnie tam gdzie i kiedy trzeba było. Do dziś zawsze jak oglądamy zdjęcia z naszego wesela, to śmiejemy się głośno i cieszymy na wspomnienie tamtej zabawy. Zdjęcia z kościoła z kolei są bardzo nastrojowe, podobnie jak te z pleneru. Album w pełni nam odpowiada, jest taki jaki chcieliśmy otrzymać. Serdecznie więc dziękujemy za te sesje zdjęciowe i polecamy już teraz znajomym i wszystkim parom, które szukają świetnego fotografa na wesele."

 

Dominika i Rafał

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet