wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Rojewo.

 

Fotografia ślubna to nie tylko uwiecznianie na zdjęciach najwspanialszych chwil w życiu każdej pary młodej i jej rodziny. To również przygoda dla samych zakochanych, którzy uczestnicząc w sesjach zdjęciowych, niejednokrotnie świetnie się bawią, co widać później na fotografiach.

Fotograf Mataristudio, który zajmuje się fotografią również w Rojewie, zawsze potrafi znaleźć coś, co wyróżnia każdą młodą parę i pokazać to w albumie ślubnym. Może to być zamiłowanie do spacerów, tańca w deszczu, lub też samo spojrzenie. W naszym portfolio znajdziecie Państwo relacje fotograficzne z wesel wielu różnych par i zobaczycie, iż ujęcia się nie powtarzają. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość zdjęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Rekomendacje:

 

"W Rojewie nie ma wielu ładnych miejsc, ale te które są, mają w sobie bardzo dużo uroku. Przy planowaniu wszystkiego na wesele i organizowaniu, dosyć szybko zarezerwowaliśmy fotografa z Mataristudio z wielu powodów. Poznaliśmy go na jednym z wesel, na których się bawiliśmy i widzieliśmy jak pracuje. Widać było po nim profesjonalne podejście ale też ogromną życzliwość i poczucie humoru. Efekty jego pracy również były rewelacyjne. Zdjęcia miały w sobie niesamowity urok i nastrój, ale były też dynamiczne, naturalne, spontaniczne, a niektóre też z poczuciem humoru. Spodobał nam się styl jego fotografii, więc szybko zdecydowaliśmy się na współpracę z nim. Robiąc zdjęcia plenerowe w Prabutach, udało mu się również uchwycić urok tych nielicznych ładnych miejsc, ale też wykonał dla nas fotografie w zakątkach miasta, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, że można tam zrobić dobre zdjęcia ślubne. To była dla nas bardzo miła niespodzianka. Serdecznie dziękujemy fotografowi z Mataristudio za tak wspaniałe zdjęcia, które są już w naszym rodzinnym albumie."

Ula i Tomek