wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Rojewo.

 

Fotografia ślubna to nie tylko uwiecznianie na zdjęciach najwspanialszych chwil w życiu każdej pary młodej i jej rodziny. To również przygoda dla samych zakochanych, którzy uczestnicząc w sesjach zdjęciowych, niejednokrotnie świetnie się bawią, co widać później na fotografiach.

Fotograf Mataristudio, który zajmuje się fotografią również w Rojewie, zawsze potrafi znaleźć coś, co wyróżnia każdą młodą parę i pokazać to w albumie ślubnym. Może to być zamiłowanie do spacerów, tańca w deszczu, lub też samo spojrzenie. W naszym portfolio znajdziecie Państwo relacje fotograficzne z wesel wielu różnych par i zobaczycie, iż ujęcia się nie powtarzają. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość zdjęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Rekomendacje:

 

"W Rojewie nie ma wielu ładnych miejsc, ale te które są, mają w sobie bardzo dużo uroku. Przy planowaniu wszystkiego na wesele i organizowaniu, dosyć szybko zarezerwowaliśmy fotografa z Mataristudio z wielu powodów. Poznaliśmy go na jednym z wesel, na których się bawiliśmy i widzieliśmy jak pracuje. Widać było po nim profesjonalne podejście ale też ogromną życzliwość i poczucie humoru. Efekty jego pracy również były rewelacyjne. Zdjęcia miały w sobie niesamowity urok i nastrój, ale były też dynamiczne, naturalne, spontaniczne, a niektóre też z poczuciem humoru. Spodobał nam się styl jego fotografii, więc szybko zdecydowaliśmy się na współpracę z nim. Robiąc zdjęcia plenerowe w Prabutach, udało mu się również uchwycić urok tych nielicznych ładnych miejsc, ale też wykonał dla nas fotografie w zakątkach miasta, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, że można tam zrobić dobre zdjęcia ślubne. To była dla nas bardzo miła niespodzianka. Serdecznie dziękujemy fotografowi z Mataristudio za tak wspaniałe zdjęcia, które są już w naszym rodzinnym albumie."

Ula i Tomek

 

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń