wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Toruń.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

 

Każda młoda para zasługuje na to, aby ich ślub i wesele było wspaniałe, pełne miłych niespodzianek, które będą wspominać przez wiele lat. W tworzeniu albumu pięknych wspomnień pomaga Fotograf Mataristudio. Nasze reportaże ślubne wyróżniają się nowatorskim spojrzeniem, naturalnością, ale również profesjonalnym wykonaniem. Fotograf Mataristudio to wybór, którego żadna para nie będzie żałować. Polecamy zapoznanie się z naszym portfolio.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"Organizując wesele w Toruniu, musieliśmy znacznie wcześniej wszystko załatwiać i rezerwować. Potem mieliśmy chwile wytchnienia. Jednocześnie z rezerwacją zespołu, szukaliśmy dobrego fotografa, który jednocześnie zmieściłby się w naszym ograniczonym budżecie, ale też miał doświadczenie robieniu zdjęć na ślubie i weselu i był profesjonalistą. Znaleźliśmy go w Mataristudio. Współpraca od początku była w bardzo miłej atmosferze, a sam fotograf miał też w pełni profesjonalne podejście, udzielał nam wielu przydatnych wskazówek również odnośnie makijażu weselnego. Zarówno w dniu ślubu jak i później, widząc zdjęcia, nigdy nie żałowaliśmy tego wyboru. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Najbardziej podobają się nam fotografie z samego wesela, które są naturalne, przejrzyste, bardzo dobrze się je ogląda, no i fotograf uchwycił nie tylko najważniejsze momenty, ale też te najbardziej zabawne. Dzięki tej współpracy mamy niesamowitą pamiątkę dla nas i całej rodziny. Gorąco dziękujemy i polecamy oczywiście wszystkim, którzy szukają dobrego fotografa na swoje wesele."

Ola i Kamil

 

"Nikt nie robi tak dobrych ujęć z przygotowań do ślubu jak fotograf z Mataristudio. Zdjęcia, które widzieliśmy w jego wykonaniu, zachwyciły nas dynamiką, pomysłem, ale też gustownym stylem. Mieliśmy też przemiłą niespodziankę w postaci cytowanych życzeń w prezentacji ze zdjęciami, które były wcześniej wpisywane do księgo ślubnej. Fotograf dobrze też ujął zabawę weselną, oglądanie zdjęć się nie nudzi, ich ilość jest w sam raz. Gorąco dziękujemy fotografowi z Mataristudio i polecamy wszystkim którzy chcą mieć super zdjęcia z wesela. :)"

 

Kasia i Janek

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń