Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


Ostatnio dodane:

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Wąbrzeźno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Rekomendacje:

"Gorąco dziękujemy fotografowi z Mataristudio. Dzięki niemu nasz album ślubny wyłożony jest fantastycznymi zdjęciami, które są zrobione w dobrym stylu i bardzo różnorodne. Wszystkie zdjęcia są jasne, widać na nich radość naszą i gości weselnych, całej rodziny. Cieszymy się tym bardziej, że nie mieliśmy dużo czasu na organizację wesela a w takiej sytuacji wiadomo trudno o dobrego profesjonalnego fotografa, który zmieści się w budżecie weselnym. W czasie sesji zdjęciowej w plenerze też świetnie się bawiliśmy. Nie chcieliśmy zdjęć pozowanych i fotograf z Mataristudio nie robił wobec tego żadnego problemu. My po prostu byliśmy sobą, bawiliśmy się, a on robił zdjęcia i uwieczniał nasze chwile. Dostaliśmy również prezentację ze zdjęć, co było dla nas bardzo miłą niespodzianką, taki prezent od fotografa. Serdecznie dziękujemy za wspaniały reportaż z naszego ślubu i wesela i polecamy gorąco wszystkim parom, które myślą już o organizacji ślubu. Mataristudio to fantastyczny wybór."

 

Gosia i Marek

 

"Fotografa z Mataristudio poznaliśmy w czasie sesji zdjęciowej w plenerze innej pary. Naszą uwagę przyciągnął styl w jakim pracował, to jak serdecznie odnosił się do pary i jego pomysły, które zadziwiały. Udało nam się dostać wizytówkę, a potem obejrzeć portfolio z różnych sesji. Kiedy sami zaczęliśmy organizować nasz ślub i wesele, zadzwoniliśmy od razu do fotografa z Mataristudio z pytaniem, czy odpowiada mu nasz termin. Na całe szczęście mógł do nas przyjechać. Nasze zdjęcia były w wyjątkowych ujęciach, zarówno w plenerze, jak i na weselu i w kościele. Zdecydowanie polecamy fotografię Mataristudio."

 

Agata i Daniel

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet