Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


Ostatnio dodane:

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Włocławek.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 Rekomendacje:

 

"Mieliśmy cudowne przyjęcie weselne we Włocławku zimą. Trochę sceptycznie myśleliśmy o sesji zdjęciowej w plenerze, ale fotograf z Mataristudio, którego zatrudniliśmy do robienia zdjęć na naszym ślubie i weselu, przekonał nas, że taka sesja nie potrwa długo a zdjęcia wyjdą fantastyczne. I miał rację. Mamy wyjątkowe fotografie z wesela. Ponadto mieliśmy również małą sesję zdjęciową na lodowisku. To było nie lada wyzwanie dla nas, ale jednocześnie rewelacyjna zabawa. Dzięki pomysłowości i doświadczeniu fotografa z Mataristudio mamy pewność, iż nikt inny we Włocławku nie ma tak oryginalnych zdjęć jak my. Natomiast z przygotowań, kościoła i samego wesela zdjęcia nie mają według nas zastrzeżeń. Wszystkie są bardzo dobrej jakości, jasne, naturalne i zrobione z niezłym pomysłem. Współpraca z fotografem z Mataristudio była w bardzo przyjaznej atmosferze, widać było po nim spore doświadczenie i pełny profesjonalizm. Gorąco polecamy i dziękujemy za wspaniałe sesje zdjęciowe."

 

Dominika i Paweł

 

"Nasz album ślubny jest zupełnie wyjątkowy za sprawą fotografa z Mataristudio. Zdjęcia są wykonane w naprawdę dobrym stylu, jasne, przejrzyste, no i z niezłym pomysłem. Szczególnie podobają nam się zdjęcia z przygotowań w dniu samego wesela. Rodzina i goście również chwalą widząc album i gratulują wyboru fotografa. A my serdecznie dziękujemy za uwiecznienie naszej uroczystości na tak wyjątkowych zdjęciach."

Sylwia i Kamil

louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet