Image
Image

Więcbork - Pod Koroną

"Dziękujemy za super materiał z naszego wesela, wszystko jest w porządku, bardzo nam się podoba, gościom również :)"

- Jagoda i Dariusz

Kruszwica, Radojewice - AVANGARDA

"BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE NAGRANIE , MONTAŻ FILMU Z NASZEGO ŚLUBU;) PEŁEN PROFESJONALIZM ZE STRONY CAŁEJ EKIPY, POMYSŁOWOŚĆ I PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY KONTAKT. DWIE KAMERY FULL WYPAS. GORĄCO POLECAM MATARI."

- Paulina i Bartłomiej

Wilcze - Wolsztyn - Pensjonat SIODŁO

"Firmę Matari znaleźliśmy przez stronę internetowa. Mieliśmy obawy ponieważ mieszkamy za granica i nie wiedzieliśmy czy uda nam się wszystko załatwić. Na szczęście obawy okazały się zbędne. Bardzo dobry kontakt z firma zarówno telefoniczny jak i mailowy. Jasna i przejrzysta umowa. Przesympatyczni panowie stawili się gotowi do pracy o umówionej godzinie i miejscu. Film wyszedł bardzo naturalny ponieważ nie musieliśmy planować każdego kolejnego kroku, a kamera zawsze była obok nas. Świetny montaż filmu w bardzo dobrej jakości. Wykonanie usługi przed upływem 3 miesięcznego terminu. Naprawdę firma Matari jest godna polecenia. Dziękujemy za piękną pamiątkę która zawsze będzie przypominać nam o jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Pozdrawiamy"

- Aleksandra i Michał

Łowicz, Nieborów - Dworek Biała Dama

"Dziękujemy bardzo za super film z wesela. Filmik z podziękowaniem dla rodziców był absolutnym hitem. Polecamy wszystkim. Chłopaki bardzo profesjonalni, kreatywni i pomysłowi. Pozdrawiamy"

- Kasia i Łukasz

Chełmno, Świecie - Hotel Vistula

"Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Rewelacja! Jesteśmy oczarowani filmem!:) jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad kamerzysta to gorąco polecamy MATARI studio! Dzięki chłopaki za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy"

- Sandra i Kuba

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!