"Dziękujemy za super materiał z naszego wesela, wszystko jest w porządku, bardzo nam się podoba, gościom również :)"

- Jagoda i Dariusz

"BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE NAGRANIE , MONTAŻ FILMU Z NASZEGO ŚLUBU;) PEŁEN PROFESJONALIZM ZE STRONY CAŁEJ EKIPY, POMYSŁOWOŚĆ I PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY KONTAKT. DWIE KAMERY FULL WYPAS. GORĄCO POLECAM MATARI."

- Paulina i Bartłomiej

"Firmę Matari znaleźliśmy przez stronę internetowa. Mieliśmy obawy ponieważ mieszkamy za granica i nie wiedzieliśmy czy uda nam się wszystko załatwić. Na szczęście obawy okazały się zbędne. Bardzo dobry kontakt z firma zarówno telefoniczny jak i mailowy. Jasna i przejrzysta umowa. Przesympatyczni panowie stawili się gotowi do pracy o umówionej godzinie i miejscu. Film wyszedł bardzo naturalny ponieważ nie musieliśmy planować każdego kolejnego kroku, a kamera zawsze była obok nas. Świetny montaż filmu w bardzo dobrej jakości. Wykonanie usługi przed upływem 3 miesięcznego terminu. Naprawdę firma Matari jest godna polecenia. Dziękujemy za piękną pamiątkę która zawsze będzie przypominać nam o jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Pozdrawiamy"

- Aleksandra i Michał

"Dziękujemy bardzo za super film z wesela. Filmik z podziękowaniem dla rodziców był absolutnym hitem. Polecamy wszystkim. Chłopaki bardzo profesjonalni, kreatywni i pomysłowi. Pozdrawiamy"

- Kasia i Łukasz

"Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Rewelacja! Jesteśmy oczarowani filmem!:) jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad kamerzysta to gorąco polecamy MATARI studio! Dzięki chłopaki za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy"

- Sandra i Kuba

"Bardzo dziękujemy! Film z wesela jest rewelacyjny, sama przyjemność go oglądać. Pełen profesjonalizm, jakość, oprawa po prostu nic dodać nic ująć! Oglądając nogi same rwa się do tańca a oczy nie mogę się oderwać się od ekranu. Jesteśmy pełni podziwu. Jak najbardziej polecamy państwa usługi. Dziękujemy raz jeszcze. Pozdrawiamy"

- Marta I Marcin

"Panowie.. :) Po obejrzeniu filmu jesteśmy jak najbardziej na tak. Fajne ujęcia, dobry montaż i ekipa, która rzetelnie podchodzi do sprawy. Na pewno Wasz film jest miłą pamiątką do której będziemy często powracać aby powspominać. Matari studio życzymy sukcesów, a wszystkim poszukującym polecamy ekipę :) Pozdrawiamy"

- Emilia i Marcin

"Chcieliśmy bardzo podziękować za współpracę, przepiękne nagranie i pełen profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni a także poruszeni jakością filmu, jak cudownie odzwierciedla on dzień w którym zawarliśmy Sakramentalny Związek Małżeństwa. Dzięki Wam jest to dla nas przepiękna i wyjątkowa pamiątka na całe życie. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego."

- Ewa i Andrzej

"FILM PIERWSZA KLASA! Film jest nagrany z dwóch kamer, dodatkowo na każdym kroku widać wręcz aptekarską precyzję pracy, wyeksponowane są takie drobne szczegóły, na które nawet nie zwrócilibyśmy uwagi. Film oglądaliśmy już kilka razy i za każdym razem zauważamy coś nowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem. Bardzo podobało nam się, to że mogliśmy ustalić wspólnie jak nasz film będzie wyglądał. Podczas imprezy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom - zarówno jakość jak i kultura pracy. Film REWELACJA jeszcze lepszy niż się spodziewaliśmy. Gratulujemy solidności i pomysłowości. Dziękujemy i gorąco polecamy MATARI"

- Agata i Łukasz

"Nie wiemy od czego zacząć... porostu jesteście wspaniali:) minęło trochę czasu od Naszego Ślubu ale cały czas i my i goście was wspominamy... Perfekcyjna robota wykonana na weselu jak i na plenerze... Mówiąc szczerze braliśmy was w ciemno po obejrzeniu na necie kilku filmików 2 minutowych ale podczas oglądania filmu kopara nam opadła z zachwytu z mila chęcią wracamy do wspomnień z wesela... Perfekcyjna obsługa uchwyciła wszystko co najważniejsze w tym dniu Jeszcze raz Serdecznie Wam Dziękujemy i będziemy zawsze Was polecać... Życzymy Również dalszych sukcesów Powodzenia :)"

- Paulina i Mariusz