wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

"Dziękujemy za super materiał z naszego wesela, wszystko jest w porządku, bardzo nam się podoba, gościom również :)"

- Jagoda i Dariusz

"BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE NAGRANIE , MONTAŻ FILMU Z NASZEGO ŚLUBU;) PEŁEN PROFESJONALIZM ZE STRONY CAŁEJ EKIPY, POMYSŁOWOŚĆ I PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY KONTAKT. DWIE KAMERY FULL WYPAS. GORĄCO POLECAM MATARI."

- Paulina i Bartłomiej

"Firmę Matari znaleźliśmy przez stronę internetowa. Mieliśmy obawy ponieważ mieszkamy za granica i nie wiedzieliśmy czy uda nam się wszystko załatwić. Na szczęście obawy okazały się zbędne. Bardzo dobry kontakt z firma zarówno telefoniczny jak i mailowy. Jasna i przejrzysta umowa. Przesympatyczni panowie stawili się gotowi do pracy o umówionej godzinie i miejscu. Film wyszedł bardzo naturalny ponieważ nie musieliśmy planować każdego kolejnego kroku, a kamera zawsze była obok nas. Świetny montaż filmu w bardzo dobrej jakości. Wykonanie usługi przed upływem 3 miesięcznego terminu. Naprawdę firma Matari jest godna polecenia. Dziękujemy za piękną pamiątkę która zawsze będzie przypominać nam o jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Pozdrawiamy"

- Aleksandra i Michał

"Dziękujemy bardzo za super film z wesela. Filmik z podziękowaniem dla rodziców był absolutnym hitem. Polecamy wszystkim. Chłopaki bardzo profesjonalni, kreatywni i pomysłowi. Pozdrawiamy"

- Kasia i Łukasz

"Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Rewelacja! Jesteśmy oczarowani filmem!:) jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad kamerzysta to gorąco polecamy MATARI studio! Dzięki chłopaki za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy"

- Sandra i Kuba

"Bardzo dziękujemy! Film z wesela jest rewelacyjny, sama przyjemność go oglądać. Pełen profesjonalizm, jakość, oprawa po prostu nic dodać nic ująć! Oglądając nogi same rwa się do tańca a oczy nie mogę się oderwać się od ekranu. Jesteśmy pełni podziwu. Jak najbardziej polecamy państwa usługi. Dziękujemy raz jeszcze. Pozdrawiamy"

- Marta I Marcin

"Panowie.. :) Po obejrzeniu filmu jesteśmy jak najbardziej na tak. Fajne ujęcia, dobry montaż i ekipa, która rzetelnie podchodzi do sprawy. Na pewno Wasz film jest miłą pamiątką do której będziemy często powracać aby powspominać. Matari studio życzymy sukcesów, a wszystkim poszukującym polecamy ekipę :) Pozdrawiamy"

- Emilia i Marcin

"Chcieliśmy bardzo podziękować za współpracę, przepiękne nagranie i pełen profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni a także poruszeni jakością filmu, jak cudownie odzwierciedla on dzień w którym zawarliśmy Sakramentalny Związek Małżeństwa. Dzięki Wam jest to dla nas przepiękna i wyjątkowa pamiątka na całe życie. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego."

- Ewa i Andrzej

"FILM PIERWSZA KLASA! Film jest nagrany z dwóch kamer, dodatkowo na każdym kroku widać wręcz aptekarską precyzję pracy, wyeksponowane są takie drobne szczegóły, na które nawet nie zwrócilibyśmy uwagi. Film oglądaliśmy już kilka razy i za każdym razem zauważamy coś nowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem. Bardzo podobało nam się, to że mogliśmy ustalić wspólnie jak nasz film będzie wyglądał. Podczas imprezy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom - zarówno jakość jak i kultura pracy. Film REWELACJA jeszcze lepszy niż się spodziewaliśmy. Gratulujemy solidności i pomysłowości. Dziękujemy i gorąco polecamy MATARI"

- Agata i Łukasz

"Nie wiemy od czego zacząć... porostu jesteście wspaniali:) minęło trochę czasu od Naszego Ślubu ale cały czas i my i goście was wspominamy... Perfekcyjna robota wykonana na weselu jak i na plenerze... Mówiąc szczerze braliśmy was w ciemno po obejrzeniu na necie kilku filmików 2 minutowych ale podczas oglądania filmu kopara nam opadła z zachwytu z mila chęcią wracamy do wspomnień z wesela... Perfekcyjna obsługa uchwyciła wszystko co najważniejsze w tym dniu Jeszcze raz Serdecznie Wam Dziękujemy i będziemy zawsze Was polecać... Życzymy Również dalszych sukcesów Powodzenia :)"

- Paulina i Mariusz