Wideofilmowanie zleć specjalistom

Wideofilmowanie na własną rękę, jeżeli nie posiadamy ku temu kwalifikacji raczej nie dostarczy nam materiału wysokiej jakości. Dlatego dobrze jest się zgłosić do profesjonalisty, który wykona dla nas wysokiej jakości zapis uroczystości. Taką pamiątkę warto posiadać na swojej półce. Ślub i wesele, studniówka, czy pierwsza Komunia Święta – to niezwykle istotne wydarzenia w życiu każdego człowieka, bo najczęściej zdarzają się tylko raz.

Wyjątkowy ślub i wesele

Każdy marzy o tym, aby jego ślub był wyjątkowy. Dlatego przygotowania do niego zaczyna się najczęściej już rok przed planowanym wydarzeniem. Jest to istotne także ze względu na obłożenie zespołów muzycznych i fotografów/kamerzystów, którzy pracując głównie weekendami na takich uroczystościach, mają grafiki wypełnione dużo na przód. Podobnie może być w przypadku rezerwacji sali na przyjęcie, zwłaszcza jeżeli wybieramy popularne miejsce. Organizacja ślub oraz wesela to również zajęcie się cateringiem, dekoracją sali, rezerwacją noclegów dla gości, wyborem sukni ślubnej i garnituru. Ilość spraw do załatwienia sprawia, że część przyszłych par młodych decyduje się na zatrudnienie osoby, która zajmie się załatwianiem tych wszystkich rzeczy za nich, oszczędzając sobie przedślubnego zawrotu głowy.

Studniówka – pierwszy bal w życiu

Pierwszy bal w życiu młodych ludzi, jakim jest studniówka musi być wyjątkowy. Na sto dni przed maturą uczniowie mogą ostatni raz porządnie się wyszaleć przed okresem intensywniejszej nauki. Na takim przyjęciu nie może zabraknąć profesjonalnego kamerzysty, który stworzy na podstawie nagranego filmu wyjątkową pamiątkę, która będzie przypominać nie tylko o niezapomnianej zabawie, ale także o przyjaciołach ze szkoły. Zawodowy kamerzysta zmontuje materiał w jedną, nienudną całość oraz stworzy na jego podstawie krótkie, dynamiczne klipy.

Pierwsza Komunia Święta – ważny moment w życiu młodego katolika

Uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, to symboliczne zbliżenie się do Boga. Dlatego jest tak istotna w życiu każdego katolika. Często organizujemy z tej okazji odświętny obiad, a nawet przyjęcie, dla małego człowieka, który przechodzi ten moment w swoim życiu. Bywa, że chcemy stworzyć dla naszego dziecka trwałą pamiątkę z tego wydarzenia i decydujemy się na wynajęcie na tę okazję kamerzysty, który utrwali ten moment na filmie. Do stworzonego materiału w przyszłości będzie można wrócić, wspominając z rodziną tę chwilę.

Czym wyróżnia się profesjonalny kamerzysta?

Materiał zebrany na danej uroczystości oraz odpowiednio zmontowany będzie cieszył przez następne lata. Film z wesela, czy ze studniówki można później obejrzeć w gronie najbliższych. Jest to świetna okazja do spotkania się z rodziną i powspominania. Źle wykonany materiał filmowy nieprzyjemnie się ogląda. Kiepska jakość, czy ruszający się obraz zakłóca odbiór. Kamerzysta-amator może doprowadzić także do tego, że dźwięk na filmie będzie kiepsko nagrany, niedostosowany do okoliczności. W związku z tym mogą w nim występować trzaski lub słowa i muzyka mogą być ledwo słyszalne. Kolejnym błędem popełnianym przez amatorów jest nie zapewnienie dostatecznej ilości światła lub jego nadmiar, co powoduje, że na filmie nic nie widać.

Duże doświadczenie oraz zdobyta praktyka stawia nas w czołówce firm zajmujących się videofilmowaniem uroczystości. Dbamy o markę i renomę naszej firmy starając się spełniać wysokie wymagania naszych klientów. Nie jesteśmy głusi na sugestie i propozycje. Wieloletnie doświadczenie i posiadane kwalifikacje, pozwalają nam na profesjonalne doradztwo z zakresu fotografowania oraz wideofilmowania. Podpowiemy, jakie zdjęcia wyjdą ładnie, a których nie warto robić. Nie odrzucamy jednak żadnych pomysłów naszych klientów i jesteśmy na nie otwarci.

Zadowoliliśmy klientów z takich miast, jak: Kruszwica, Tuchola, Żnin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Łęczyca, Sieradz, Zgierz, Bytów, Kościerzyna, Kwidzyn, Bieżuń, Grodzisk Mazowiecki, Nasielsk.

Profesjonalny kamerzysta

MATARI Studio posiada profesjonalny sprzęt oraz niezbędną wiedzę do robienia filmów z każdej imprezy okolicznościowej. Nasi fotografowie oraz kamerzyści co roku odbywają profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że zdjęcia oraz filmy wykonane przez naszą firmę są wysokiej jakości. Zapewnia to także najnowszy technologicznie sprzęt, którego używamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

- wideofilmowanie wesela
-
wideofilmowanie studniówki
-
wideofilmowanie komunii

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. Można się z nami skontaktować także za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonu. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania terminów, ponieważ większość ważnych uroczystości odbywa się przez weekend, w związku z czym posiadamy rezerwacje daleko naprzód.

Działamy głównie na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego (Inowrocław, Brodnica, Chełmno, Grudziądz, Toruń, Włocławek), Wielkopolskiego (Poznań, Konin, Kalisz, Piła, Leszno, Września, Jarocin), Łódzkiego (Łódź, Bełchatów, Kutno, Opoczno, Radomsko, Wieluń), Pomorskiego (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Starogard, Malbork, Chojnice) i Mazowieckiego (Płock, Warszawa, Sochaczew, Gostynin, Sierpc). Posiadamy własny środek transportu, dlatego nie jest dla nas problemem dotarcie do niewielkich miejscowości takich, jak: Gniewkowo, Janikowo, Solec Kujawski, Pleszew, Gostyń, Rawicz, Łask, Stryków, Rawa Mazowiecka, Tczew, Sztum, Gąbin, Drobin, Płońsk.

wideofilmowanie wesela

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: