wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta Aleksandrow LodzkiNie popełnijcie tych błędów przy okazji organizacji ślubu i wesela.

Na chwilę przed przystąpieniem do właściwej organizacji wesela powinniście wiedzieć o kilku podstawowych zagrożeniach, które mogą spowodować, że ten wyjątkowy dzień nie będzie przebiegał  w taki sposób, jakbyście tego oczekiwali.

Zbyt duży pośpiech organizacyjny.

Przystąpcie do organizacji ślubu i wesela z odpowiednim wyprzedzeniem. Nawet na 12 miesięcy wcześniej możecie myśleć już jaką firmę na videofilmowanie warto wybrać, czy fotograf spełnia wasze oczekiwania i dlaczego akurat tą salę weselną mielibyście zarezerwować.

Im później zabierzecie się za wszystkie obowiązki, tym gorzej. Podejmowane w pośpiechu decyzje to duże ryzyko wpadki i wyboru usług, których z czasem nie będziecie mogli już negocjować (dotyczy np. zmiany operatora oferującego wideofilmowanie lub właściciela samochodu ślubnego).

Przesadna rozrzutność.

Dla zachowania komfortu psychicznego warto, abyście pilnowali się ściśle wcześniej określonego budżetu weselnego.

Jeśli regularnie będziecie pozwalali sobie na wyższe wydatki niż szacowane, może się okazać, że na kilka miesięcy przed ceremonią nie będziecie mieli środków na pokrycie podstawowych kosztów organizacyjnych.

Nieplanowane zabiegi w salonach kosmetycznych.

Jednym z największych błędów popełnianych przez Młode Pary są eksperymenty u kosmetyczki. Na około 3 miesiące przed ceremonią warto zarezerwować wolne terminy w salonie piękności, ale powinniście wybierać tylko spośród bezpiecznych zabiegów. Wycofajcie się z niesprawdzonych środków odmładzających, które mogą wywoływać niepożądane reakcje alergiczne w miejsce podstawowych zabiegów relaksujących w SPA.

Wybór obuwia ślubnego na ostatnią chwilę.

wideofilmowanie Aleksandrow LodzkiObuwiem ślubnym zainteresujcie się na kilka miesięcy wcześniej. Dotyczy to zarówno Panny, jak i Pana Młodego. Warto sprawdzić, czy nowo zakupione pantofle nie powodują podrażnienia skóry, a przetańczona noc na parkiecie nie okaże się koszmarem. Wybierajcie spośród tych sklepów, którzy przyjmują zwroty na wypadek niewłaściwego ułożenia cholewy lub samego rozmiaru obuwia.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Aleksandrów Łódzki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Aleksandrowie Łódzkim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki