Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

kamerzysta w laskuSuknię i obrączki zostawcie na koniec. Sprawdźcie, od czego rozpocząć przygotowania do ślubu i wesela.

Ustaliliście wstępny termin waszego ślubu i wesela? Teraz czas na rezerwację pierwszych terminów i nawiązanie współpracy z fotografami, zespołami muzycznymi oraz firmami, które będą odpowiadały za videofilmowanie.

Budżet śluby będzie decydujący.

Przed przystąpieniem do właściwych prac organizacyjnych warto, abyście określili swoje oczekiwania i przede wszystkim – warunki finansowe. Policzcie oszczędności, spytajcie rodziców o ewentualną pomoc. Tak prosty zabieg ułatwi wam organizację całego dnia i oszacowanie liczby potencjalnych gości, których możecie zaprosić.

Bez określenia środków jakimi dysponujecie, bądź jakimi będziecie dysponowali - trudno o rzeczowe dyskusje na temat ewentualnego auta ślubnego, wstępnego menu oraz nocy poślubnej.

Nie bez znaczenia będzie także utworzenie niewielkiego budżetu awaryjnego, który ochroni wasze interesy na wypadek nagłych problemów np. z zespołem na wesele, kierowcą itd. Budżet awaryjny powinien być nie większy niż około 20% tego właściwego, ale nie mniejszy niż 5-10%.

Kiedy zarezerwować termin u fotografa i kamerzysty?

Jeśli zarezerwowaliście formalne terminy w Urzędzie Stanu Cywilnego, kościele i domu weselnym, czas na rozpoznanie się na rynku w poszukiwaniu operatorów i kamerzystów.

filmowanie w laskuSzczególnie dużą uwagę powinniście poświęcić na firmy, których specjalizacją jest wideofilmowanie. Musicie wiedzieć, że kamerzysta miewa napięty grafik już na około pół roku do przodu, dlatego tak istotne jest prowadzenie chociażby wstępnych negocjacji na możliwie wczesnym etapie planowania ślubu i wesela.

Pół roku przed ślubem: co planować na tym etapie?

6 miesięcy przed wyznaczonym terminem ślubu możecie myśleć już na poważnie o sukni ślubnej, garniturze oraz wszystkich dodatkach im towarzyszących. Wybierzcie obrączki ślubne u jubilera, a z rodzicami skonsultujcie kandydatów na świadków.

Możecie rozpocząć też pierwsze wizyty w zakładzie kosmetycznym i planować zaproszenia ślubne.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Łask.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Łasku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari