wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta leczycaRok przed ślubem: jakimi formalnościami należałoby się zająć?

Na około 10 do 12 miesięcy przed wyznaczonym przez was terminem ślubnym powinniście myśleć już na poważnie o pierwszych sprawach organizacyjnych. O ile wybór świadków, obrączek ślubnych i dekoracji weselnych możecie odłożyć w czasie, o tyle w przypadku rezerwacji terminów u restauratorów, fotografów i operatorów na wideofilmowanie – im szybciej, tym lepiej.

Krok pierwszy: zorganizujcie spotkanie z najbliższymi

Nie wiedzie, jak zorganizować ślub i wesele? Zacznijcie od otwartego spotkania, na które zaprosicie swoich rodziców. To dobry sposób na rozpoczęcie negocjacji i lepsze zapoznanie się każdej ze stron.

Wynajmijcie na to niewielką salę w ulubionej restauracji i ustalcie, czy możecie liczyć na pomoc ze strony najbliższych. Jeśli tak – to czy w formie organizacyjnej, czy finansowej. Samodzielne przygotowanie ślubu i wesela to duże przedsięwzięcie, które zajmuje sporo czasu, dlatego dobrze, jeśli już na początkowym etapie podzielicie kompetencje między każdą ze stron.

Krok drugi: spiszcie na kartce swoje oczekiwania

Rok przed ślubem to już właściwy czas na spisanie swoich oczekiwań. Możecie stworzyć wstępną listę gości oraz atrakcje, które wydają się wam najbardziej niezbędne (np. samochód weselny). Określcie preferencje co do organizacji wesela, np. restauracja lub wystawny wieczór w dużej sali i porównajcie je do swojego pierwszego budżetu.

W ten sposób będziecie w stanie łatwiej usunąć z waszej listy zbędne elementy lub te, które wydają się wam po prostu zbyt kosztowne.

Warto wiedzieć: co do zasady – powinniście myśleć o stworzeniu także niewielkiego budżetu zapasowego. Dzięki temu zabezpieczycie się na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

filmowanie leczycaKrok trzeci: umówcie terminy u specjalistów

To już właściwy czas na zarezerwowanie terminów u specjalistów, którzy pomogą wam upamiętnić ten wyjątkowy dzień. Kamerzysta na wesele miewa napięty kalendarz, dlatego im wcześniej zajmiecie się poszukiwaniem firm, które oferują wideofilmowanie, tym lepiej.

Musicie mieć na uwadze, że usługi takie jak: fotografowanie lub videofilmowanie bywają wymagające dla każdej ze stron – zamówienie terminu u specjalisty z dużym wyprzedzeniem to komfort, dzięki któremu będziecie mieli więcej czasu na określenie swoich oczekiwań.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Łęczyca.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Łęczycy obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki