wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta lowiczMontaż, format i długość filmu. To omówcie z kamerzystą na ślub i wesele.

Film ze ślubu i wesela może być wzruszającą pamiątka na wiele lat – pod warunkiem, że dokonacie właściwego wyboru kamerzysty.

Gdzie szukać firm proponujących wideofilmowanie?

Wiele Młodych Par decyduje się na wybór spośród operatorów z polecenia najbliższych znajomych. Nie ma w tym nic złego, chociaż powinniście wiedzieć, że kamerzysta na wesele jest sprawą bardzo indywidualną i te realizacje, które podobały się bliskim, niekoniecznie będą wpisywały się w wasze preferencje i odwrotnie.

Z tego też powodu znacznie bardziej rozsądnym rozwiązaniem jest zapoznawanie się wizytówkami firm i ocenianie ich portfolio. To doskonały sposób na wybór spośród tych realizacji, które będą pokrywały się z waszymi oczekiwaniami.

Kiedy zamówić termin u kamerzysty?

Profesjonalne firmy, których specjalizacją jest videofilmowanie ślubów i wesel mają na ogół dość napięte terminarze, dlatego o podjęciu pierwszych negocjacji możecie myśleć już nawet na 10 miesięcy przed wyznaczonym terminem.

To warto omówić z operatorem.

Umówcie się z kamerzystą na pierwsze spotkanie. Rozmawiajcie na temat:

  • sposobu montażu,
  • możliwości nagrywania z dwóch kamer,
  • wykorzystywanego przez kamerzystę sprzętu (wystarczą wam tylko podstawowe informacje np. na temat tego, czy firma korzysta z zewnętrznych mikrofonów do nagrywania dźwięku),
  • realizacji dodatkowych, np. w postaci teledysków w plenerze,

oraz wielu pozostałych szczegółów, które uważacie za istotne. Podczas rozmowy możecie zaprezentować swoje materiały wideo oraz foto, które miałyby znaleźć się np. w pierwszej części filmu.

filmowanie lowiczOmówcie charakter w jakim powinien być utrzymany film. Wśród Młodych Par coraz popularniejsze są krótsze, ale dynamiczne i pełne wzruszających emocji nagrania (uwaga: krótszy film nie oznacza, że musicie rezygnować z najważniejszych etapów waszego dnia, w tym m.in. błogosławieństwa, pierwszego toastu, oczepin itd.).

Spytajcie kamerzystę w jakim standardzie realizuje swoje materiały i czy istnieje możliwość omówienia niestandardowych formatów takich jak m.in. wywiady podczas zabawy weselnej.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Łowicz.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Łowiczu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki