wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

sprawdzony kamerzysta opocznoOd czego rozpocząć przygotowania do ślubu i wesela?

Projektowanie zaproszeń ślubnych, planowanie pierwszego tańca weselnego i ostatecznej listy gości zostawcie na ostatnie 2-3 miesiące przed ceremonią. Zanim przystąpicie do omawiania szczegółów, waszą uwagę skupcie przede wszystkim na rezerwacji pierwszych wolnych terminów.

Formalności: terminy są najważniejsze.

Zdecydujcie się na ostateczną datę ceremonii ślubnej i zarezerwujcie wszystkie najważniejsze terminy, a w tym przede wszystkim:

  • hotel i/lub inne miejsce noclegowe dla przyjezdnych gości,
  • salę weselną i/lub restaurację,
  • termin w kościele (jeśli to koniecznie, ustalcie od razu termin kursów przedmałżeńskich) i Urzędzie Stanu Cywilnego,

oraz pozostałe. Na jak najwcześniejszym etapie myślcie także o specjalistach, którzy stworzą niezapomnianą pamiątkę z tego dnia.

Co istotne – dobry fotograf ma na ogół zarezerwowane terminy na nie dalej niż 3-4 miesiące do przodu, z kolei kamerzysta oferujący videofilmowanie – nawet 6-10 miesięcy. To dlatego tak istotne jest odpowiednie planowanie ceremonii i zabawy z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Wideofilmowanie będzie wymagało od was także bardziej szczegółowych konsultacji z operatorem – nie pozwólcie, aby ten obowiązek przeciągać w nieskończoność.

Wasza sytuacja finansowa nie jest bez znaczenia.

Od tego, jakimi środkami dysponujecie będzie zależało, ilu gości zaprosicie na ceremonię i wesele oraz wiele innych. Powinniście określić swój budżet ślubny i weselny, dzięki czemu łatwiej przebrniecie przez wybór dekoracji, obrączek, sukni ślubnych, menu itd.

filmowanie w OpocznieBez precyzyjnego określenia sytuacji finansowej nie będziecie wiedzieli, z czego możecie zrezygnować, a na jakie atrakcje możecie wydać nieco więcej niż szacowaliście.

Czas na pierwsze przyjemności.

Na około pół roku przed ceremonią możecie myśleć już o wyborze obrączek ślubnych, garniturze dla Pana Młodego i sukni ślubnej dla Panny Młodej. Umówcie się na pierwsze konsultacje z kosmetyczką i zaprojektujcie wspólnie zaproszenia ślubne. To także odpowiedni czas na zdecydowanie o wyborze świadków oraz zaplanowanie podróży poślubnej.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Opoczno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Opocznie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki