Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

filmowanie poddebiceKamerzysta, fotograf i zespół na wesele: kiedy zarezerwować terminy?

Macie wyznaczony termin ślubu i powoli przygotowujecie się do organizacji tego wyjątkowego dnia? Na rok przed ceremonią przeglądajcie oferty kamerzystów, zespołów na wesele oraz firm oferujących wideofilmowanie – im wcześniej się za to zabierzecie, tym lepiej.

Na chwilę przed rozpoczęciem właściwych przygotowań.

Po omówieniu wstępnych planów organizacyjnych, zwróćcie się do swoich rodziców i zaproście ich na wspólną kolację. W ten sposób pozwolicie lepiej zapoznać się każdej ze stron, omówicie pierwsze szczegóły i dowiecie się, czy sposób organizacji wesela przypadnie do gustu potencjalnie zaproszonym gościom.

Podczas spotkania ustalcie między sobą, czy i w jakim charakterze możecie liczyć na pomoc najbliższych osób – to niezwykle ważne; jeśli sami mielibyście zająć się wszystkimi formalnościami, to może okazać się to dużym wyzwaniem.

Przygotowania właściwe:

Kiedy przygotować tzw. ślubny budżet?

O budżecie ślubnym myślcie jak najwcześniej. Dobrze, jeśli wprost określicie swoje możliwości finansowe na około 12 miesięcy przez planowanym ślubem. Ten prosty zabieg pozwoli wam na lepsze rozplanowanie oszczędności, a dzięki temu łatwiej przyjdzie wam:

  • sporządzenie wstępnej listy gości,
  • ocenienie możliwości wobec podstawowych spraw organizacyjnych (np. wyboru sukni ślubnej),
  • prognozowanie wydatków na dodatkowe atrakcje.

Warto wiedzieć: zarezerwujcie około 10% wartości ślubnego budżetu na nieprzewidziane wydatki.

Kiedy zarezerwować termin u kamerzysty i fotografa na ślub i wesele?

kamerzysta poddebicePierwsze rozmowy z kamerzystami i fotografami prowadźcie z odpowiednim wyprzedzeniem. Najlepsi specjaliści mogą mieć zajęte terminy nawet na około 8 miesięcy do przodu – dotyczy szczególnie firm, które odpowiadają za profesjonalne videofilmowanie. Kamerzysta musi omówić z wami wszystkie szczegóły, ustalić zakres usług itd., a to wymaga dużej uwagi od każdej ze stron.

Omówienie detali, ocenienie portfolio może zająć wam nawet kilka tygodni, dlatego terminy u fotografów i operatorów wideo warto zarezerwować na około 10 miesięcy przed wyznaczonym terminem.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Poddębice.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Poddębicach obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki