wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel StrykowŚlub i wesele: przeczytaj kiedy zarezerwować pierwsze wolne terminy.

Co do zasady – terminy związane z organizacją ślubu i wesela możecie zarezerwować już na około 10 do 12 miesięcy wcześniej. To właściwy czas także na podjęcie ostatecznej decyzji o wolnych środkach, które możecie zagospodarować oraz pierwsze spotkanie rodzicami.

Bez precyzyjnego budżetu nie zaplanujecie tego dnia.

Na rok przed tym, kiedy rozpoczniecie już właściwą organizację ślubu i wesela, zorganizujcie spotkanie z rodzicami. Podczas kolacji powinniście porozmawiać z każdą ze stron i w subtelny sposób przedstawić swój pomysł na organizację tego wyjątkowego dnia.

Ustalcie między sobą, czy możecie liczyć na wsparcie finansowe – jeśli tak, to w jakim zakresie.

Określenie waszego wspólnego budżetu będzie miało bezpośredni wpływ na komfort zarządzania środkami oraz planowania zarówno podstawowych rzeczy takich jak np. lista gości, menu, jak i dodatkowych atrakcji.

Warto wiedzieć: spróbujcie wydzielić z waszego weselnego budżetu przynajmniej 5 do 10% środków na wydatki, których nie planowaliście. W ten sposób zabezpieczycie się na wypadek ewentualnego rozwiązania umowy z właścicielem restauracji lub wycofanie się z warunków przez zespół muzyczny itd.

Terminy formalne.

Zarezerwujcie wolne terminy tak szybko jak to będzie możliwe w:

  • restauracji,
  • Urzędzie Stanu Cywilnego,
  • domu weselnym,
  • kościele.

Poza tym - rozejrzycie się po ofertach specjalistów, którzy pomocą wam upamiętnieniu i zorganizowaniu tego dnia. Spotkajcie się z fotografem, zespołem muzycznym lub DJ'em.

kamerzysta strykowJeśli rozważacie wideofilmowanie, to już na ok. 10 miesięcy przed ślubem zapoznawajcie się z portfolio wybranych firm, które was interesują. Powoli negocjujcie już z operatorami, sprecyzujcie swoje preferencje i wybierzcie te realizacje, które najlepiej oddają wasze poczucie estetyki.

Musicie mieć na uwadze, że profesjonalny kamerzysta na videofilmowanie może mieć zajęte terminy nawet na pół roku do przodu, dlatego tak istotne jest podjęcie odpowiednio wczesnej decyzji.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Stryków.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Strykowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki