wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel WieruszowChcecie, aby wasz ślub i wesele było wyjątkowe? Przygotujcie dodatkowe atrakcje.

Macie zarezerwowane najważniejsze terminy ślubne? Pojawiliście się już w Urzędzie Stanu Cywilnego i kościele? Omówiliście wszystkie szczegóły z firmą na videofilomowanie? Przygotujcie listę dodatkowych atrakcji dla siebie i gości, które pozwolą wam poczuć się tego dnia w wyjątkowy sposób.

Miejsce 1: mydlane bańki.

Mydlane bańki to jedna z ciekawszych propozycji, po które możecie sięgnąć. Za około 150-250 złotych wynajmiecie specjalistę ze specjalnym agregatem, który uatrakcyjni wasze wyjście z kościoła, pierwszy taniec lub czas podziękowań dla rodziców.

Ostateczny koszt baniek mydlanych uzależniony jest od wielkości tzw. wytwornicy oraz czasu obsługi przez firmę.

Miejsce 2: wideo-książka gości.

Doskonałym uzupełnieniem zabawy weselnej może być książka gości w formie wideo. Kamerzysta, który będzie odpowiedzialny za wideofilmowanie pomoże wam w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

W miejsce tradycyjnych życzeń na papierze, kolejni goście są zapraszani przez operatora do zacisznego miejsca, gdzie przed kamerą mogą podzielić się swoimi historiami z życia Młodej Pary i życzyć im szczęścia na początku nowej ścieżki życia. Tak zrealizowane materiały będą doskonałym uzupełnieniem wideo pamiątki z tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

Miejsce 3: wypełnione helem balony.

Wśród dodatkowych atrakcji warto byłoby wspomnieć o wypełnionych helem balonach. Za około 200 kolorowych balonów z przypiętymi do nich wstążeczkami zapłacicie około 450-500 złotych. Wypuszczone w odpowiednim momencie tworzą niepowtarzalny klimat – szczególnie przy wyjściu z kościoła lub po przyjeździe na salę weselną.

kamerzysta wieruszowMiejsce 4: czekoladowa fontanna.

Doskonałym uzupełnieniem przyjęcia weselnego może okazać się pyszna fontanna czekoladowa. To coś w sam raz dla smakoszy słodyczy. Uzupełniona o truskawki, owocowe wafle, rurki z kremem fontanna to kosz to około 300 do około 500-600 złotych w zależności od jej wielkości oraz liczby płynnej czekolady (wynajmujący wliczają w cenę około 5 kilogramów płynnej czekolady).

Miejsce 5: pokaz sztucznych ogni.

Fajerwerki stają się coraz popularniejszymi gośćmi na polskich ślubach. Do ich obsługi warto wynająć profesjonalny zespół, który stworzy odpowiednią kreację i zagwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Wieruszów.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Wieruszowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki