wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta Zdunska WolaPlanujecie ślub i wesele? Przeczytajcie, od czego warto zacząć.

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej Młodej Pary. Odpowiednio wczesna rezerwacja terminów, przygotowanie ślubnego budżetu i wszystkich podstawowych formalności w urzędzie to pierwsze kroki z jakimi będziecie musie się zmierzyć.

Co planować na rok przed ślubem?

Zbudujcie budżet finansowy.

12 miesięcy przed terminem ślubu myślcie przedyskutujcie kwestię finansów, jakie możecie zagospodarować na organizację tego dnia. Bez chociażby szacunkowego portfela nie będziecie w stanie zaplanować nawet podstawowych elementów takich jak m.in. sala ślubna, restauracja, nocleg dla gości oraz karta menu.

Dokonajcie pierwszych rezerwacji.

Zwróćcie się od Urzędu Stanu Cywilnego i kościoła. Skontaktujcie się z właścicielem sali ślubnej, restauracji oraz obsługą hotelu, jeśli na zabawę weselną zaprosicie przyjezdnych gości. Na tym etapie pomyślcie o rezerwacji terminów u specjalistów takich jak: fotograf, DJ, a także kamerzysta.

Warto wiedzieć, że i szybciej zaplanujecie wideofilmowanie, tym lepiej – liczba profesjonalistów w branży wideo nadal jest dość zakrojona i dobrzy fachowcy mogą mieć wypełniony po brzegi harmonogram nawet na pół roku do przodu. Poza tym videofilmowanie wymaga wielu konsultacji z obu stron, dlatego decyzji o operatorze nie zostawiajcie na ostatnią chwilę.

Co planować na pół roku przed ślubem?

kamerzysta Zdunska WolaNa około 6 miesięcy przed planowaną ceremonią to czas na zajęcie się wyborem sukni ślubnej dla Panny Młodej oraz garnituru dla Pana Młodego. Myślcie już powoli nad obrączkami ślubnymi, wyborem świadków oraz zaproszeniami.

Umówcie się na pierwsze konsultacje w salonie kosmetycznym, wybierzcie kurs tańca i dekoracje weselne. To także właściwy moment na zaplanowanie podróży poślubnej. Miesiąc miodowy zaplanujecie z biurem podróży lub we własnym zakresie. Nie musicie wyjeżdżać z Polski – góry i Bałtyk są piękne nie tylko w sezonie ślubnym, ale i późną jesienią oraz w okresie zimowym.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Zduńska Wola.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Zduńskiej Woli obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki