Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

filmowanie slubow ZgierzPierwsza przymiarka do ślubu: jak zorganizować ceremonię i przyjęcie?

Znacie już szacunkowy termin ceremonii? Na rok przed pojawieniem się na ślubnym kobiercu możecie zabrać się za pierwsze przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Pamiętajcie o rezerwacji terminów z odpowiednim wyprzedzeniem oraz wszystkich formalnościach administracyjnych.

Na 12 miesięcy przed ślubem.

Zacznijcie od spotkania z rodzicami, umówienia pierwszych szczegółów oraz określenia budżetu weselnego. Bez tego nie będziecie wiedzieli ilu gości jesteście w stanie przyjąć i na jakie dodatkowe atrakcje możecie sobie pozwolić.

Pamiętajcie o pierwszych formalnych obowiązkach, a w tym rezerwacji terminów w kościele, urzędzie cywilnym i domu ślubnym (jeśli wolicie – restauracji).

Rok przed ceremonią zadbajcie o fotografa, zespół muzyczny oraz firmę, która będzie odpowiadała za wideofilmowanie. Kamerzystę warto wybrać odpowiednio wcześnie – dzięki temu zyskacie na czasie i będziecie w stanie omówić wszystkie szczegóły bez zbędnego stresu. Co ważne – videofilmowanie bywa bardziej angażujące dla obu stron (Was i firmy) w porównaniu do innych usług ślubnych i weselnych, dlatego kluczowym jest przeglądanie wybranych ofert już na około 10-12 miesięcy przed ślubem.

Na 6 miesięcy przed ślubem.

Na pół roku przed ślubem możecie już zająć się bardziej drobiazgowymi kwestiami organizacyjnymi. To odpowiedni czas na pierwsze przymiarki do sukni ślubnej i garnituru, a także wizytę u złotnika w poszukiwaniu obrączek.

6 miesięcy wcześniej zadbajcie o wybór świadków, pierwsze wizyty w salonie kosmetycznym oraz zaproszenia ślubne.

Na 3 miesiące przed ślubem.

Ostatni z etapów powinien zawierać w sobie przygotowania do pierwszego tańca przedślubnego. Warto, abyście przemyśleli dekoracje ślubne i weselne, a także zaplanowali swoją ewentualną podróż poślubną (szczególnie, jeśli będziecie decydowali się na usługi biura podróży).

kamerzysta w ZgierzuKilka miesięcy przed terminem ceremonii wyślijcie już swoje zaproszenia do gości, stwórzcie ostateczną listę gości i potwierdźcie rezerwacje noclegu w hotelu. Możecie zająć się także wszystkimi pozostałymi szczegółami, a w tym omówieniem weselnego menu, zamówienie wiązanki ślubnej, zarezerwowanie terminu u wizażystów lub fryzjerów.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Zgierz.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Restauracja Topolowa
  • Sala bankietowa BALENTINO
  • Hotel*** San Remo
  • Usługi Hotelarskie, Restauracja "Topolowa"
  • ... i wiele innych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Zgierzu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki