wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

dobry kamerzysta w KościanieWybieramy dobrego kamerzystę na ślub i wesele. Zobacz, jak nie dać się nabrać na ofertę amatora.

Ślub i wesele są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w życiu młodej pary – profesjonalnie zrealizowany zapis filmowy to doskonała pamiątka na wiele lat wspólnej przyszłości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze firmy, która realizuje wideofilmowanie na zlecenie, warto zapoznać się z jej portfolio.

Jak wybrać dobrego filmowca na ślub i wesele?

Ze względu na dynamiczny rozwój technologii cyfrowych, dzisiaj wiele osób oferuje swoje usługi w zakresie wideofilmowania. Warto jednak wybierać spośród tych firm, które specjalizują się w obsłudze ślubów i wesel, ponieważ amator lub jeszcze niedoświadczony kamerzysta nie będzie w stanie zagwarantować spodziewanego efektu, a współpraca z nim już na etapie samej ceremonii i późniejszego montażu, bywa kłopotliwa.

Spotkanie w miejscu pracy kamerzysty obowiązkowe.

Profesjonalne firmy, oferujące klientom kompleksowe videofilmowanie na ogół specjalizują się wyłącznie w realizacjach filmowych i/lub zdjęciowych i dysponują swoim biurem, do którego mogą zaprosić na spotkanie, czego nie zagwarantuje amator, szukający dodatkowego zarobku.

Na miejscu warto omówić wstępny scenariusz, zgłosić podstawowe uwagi co do efektu ostatecznego, a w międzyczasie zapoznać się z warsztatem kamerzysty, przeglądając wcześniej zrealizowane materiały.

Można zadać także kilka pytań co do ścieżki dźwiękowej i tego, czy w cenie wliczona jest sesja plenerowa. Na spotkanie warto zabrać także wszystkie te pamiątki, które miałyby znaleźć się w części wstępnej – dot. fotografii i zdjęć z dzieciństwa.

Co powinno znaleźć się na materiale wideo?

filmowanie imprez w KościanieGotowy materiał wideo powinien zawierać w sobie kilka standardowych elementów, a w tym m.in. oczepiny, przemowa rodziców, błogosławieństwo, pierwszy taniec oraz kilka pozostałych. Kamerzyście warto zwrócić także uwagę, na jakich scenach zależy młodej parze, ale na tyle bezinwazyjnie, żeby ostateczny film ze ślubu i wesela nie był dłuższy nić około 60 minut.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Kościan.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Kawiarnia - Restauracja Finezja
  • Lake Hotel
  • Atrium

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Kościanie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki