wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

dobry kamerzysta nowy tomyslPrzeczytaj to, zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy z kamerzystą

Wśród firm, które proponują młodym parom wideofilmowanie ich ślubu i wesela, coraz częściej pojawiają się oferty amatorów, szukających dodatkowego źródła utrzymania, nie traktując poważnie swoich usług. Jak wybrać tę profesjonalną firmę i nie dać się nabrać na niedoświadczonego kamerzystę?

Ile kosztuje kompletne, profesjonalne videofilmowanie ceremonii ślubnej i zabawy weselnej?

Profesjonalny kamerzysta za swoje usługi wystawy rachunek na ok. 2-3 tys. złotych, a usługi 2 operatorów podczas tego wyjątkowego dnia w życiu młodej pary to już koszt na ogół dwa razy większy.

Na rynku dostępne są także oferty osób, które proponują realizację zlecenia już w kwotach poniżej 1 tys. złotych, ale za tak przesadnie niską ceną na ogół kryje się amator, nie będący w stanie zagwarantować oczekiwanego poziomu pracy. Niewprawieni operatorzy, którzy tylko okresowo podejmują się filmowania ślubów najczęściej nie dysponują ani odpowiednim warsztatem artystycznym, ani wysokiej klasy sprzętem. Wybór amatora może skończyć się dla młodej pary przykrymi wspomnieniami i brakiem chęci powrotu do kiepsko zrealizowanej pamiątki ślubnej.

O co warto spytać kamerzystę, podczas pierwszego spotkania?

Podczas pierwszego spotkania z kamerzystą lub firmą, oferującej wideofilmowanie, warto zwrócić szczególną uwagę na:

  • portfolio: to od oceny portfolio na ogół zależeć będzie to, czy młoda para powinna podjąć współpracę z operatorem. Warto zapytać także o materiały, które nie pojawiły się na oficjalnej stronie internetowej w celu weryfikacji, czy wszystkie filmy są realizowane w równie dobry sposób.
  • sprzęt: ocena sprzętu odgrywa kluczową rolę przy wyborze kamerzysty. Warto pytać o wszystkie szczegóły, które mogą budzić wątpliwości, a w tym m.in. o jakość obrazu, markę oraz model kamery, obiektywów i statywów. Dobrym pomysłem będzie zorientowanie się czy, kamerzysta korzysta z dodatkowych akcesoriów do rejestrowania dźwięku oraz lamp naświetlających.
  • kontakt i pierwsze wrażenie: o tym jak będzie przebiegała współpraca zadecyduje także sam kamerzysta. Warto wybierać tych operatorów, z którym młoda para ma dobry kontakt, komfortowo czuje się w ich towarzystwie.

filmowanie wesel tomyslWykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nowy Tomyśl.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel Kopernik
  • Hotel Restauracja Iral
  • Hotel Restauracja HI-Fi

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nowym Tomyślu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki