wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

dobry kamerzysta w SlupcyWybór kamerzysty na ślub i wesele nie jest bez znaczenia. Jak podjąć ostateczną decyzję?

Doświadczony kamerzysta to jeden z tych powodów, dla których warto zadbać o odpowiednią pamiątkę ze ślubu i wesela. Wybór między firmami, proponującymi wideofilmowanie nie jest łatwy, ponieważ najtańsze oferty otwierają się stawkami już od kilkuset złotych – z kolei najdroższe kończą się na poziomie nawet 5-6 tys. złotych.

Opinia bliskich znajomych może okazać się niewystarczającym argumentem.

Wiele młodych par podejmuje decyzję na podstawie rekomendacji najbliższych osób. Warto rozejrzeć się jednak za opiniami także innych parr, ponieważ poczucie gustu jest różne i jeden, dobrze zrealizowany materiał wideo to jeszcze nie powód, dla którego można zaufać kamerzyście.

Warto zapoznać się z różnymi nagraniami oraz opiniami także tych osób, które nie były zadowolone z videofilmowania – nieprzychylne komentarze to jeszcze nie powód, aby rezygnować z takiego operatora, a raczej wskazówka, na co zwrócić szczególną uwagę.

Alkohol podczas wesela? Kamerzyście nie przystoi.

Podczas rozmowy z kamerzystą, warto zapytać go, czy korzysta z alkoholu, przygotowanego na weselu dla gości. Chociaż to z pozoru banalne pytanie, to odpowiedź wcale nie jest taka oczywista, jak mogłoby się wydawać. Wśród amatorów nadal panuje przeświadczenie, że wysokoprocentowe napoje to dobre uzupełnienie przy pracy, a to powód, dla którego wasza pamiątka ze ślubu i wesela może pozostawiać wiele do życzenia.

Zapasowa kamera to standard.

Profesjonalne firmy, proponujące kompleksowe usługi wideofilmowania na ogół dysponują dodatkowym sprzętem do rejestrowania dźwięku i obrazu. Kamera jest tylko sprzętem elektronicznym i chociaż jej awarie to rzadkość, to nawet kosztowne urządzenie wysokiej klasy może sprawiać pewne trudności.

Fakt wykorzystania zapasowej kamery to istotny punkt w umowie z kamerzystą.

Standard filmu z wesela.

filmowanie wesel w SlupcyDobry fachowiec powinien zaproponować młodej parze film o rozdzielczości końcowej Full HD, czyli 1080p. Dopuszczalnym standardem jest także 720p, czyli HD Ready. Z pewnością należałoby odrzucić wszystkie oferty firm, które proponują videofilmowanie przy 480p (płyta DVD).

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Słupca.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel Moran
  • Hotel nad Jeziorem Białym

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Słupcy obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki