wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel ZlotowPrzed podpisaniem umowy z kamerzystą na wesele: sprawdź, czy masz do czynienia z profesjonalistą.

Za film w formacie Full HD trzeba dopłacić? Materiał z wesela będzie gotowy dopiero po 6 miesiącach? Zanim młoda para zdecyduje się na podpisanie umowy z kamerzystą, powinna sprawdzić, czy rzeczywiście ma do czynienia z profesjonalistą.

Profesjonalny kamerzysta za 600 zł? To mit.

Usługi doświadczonych kamerzystów na ślub i wesele to koszt od około 2 do 4, albo 5 tys. złotych w zależności od oprawy, warunków w umowie, w tym m.in. możliwości ingerencji w poprawki oraz wielu innych czynników.

Firmy, proponujące kompleksowe wideofilmowanie tego wyjątkowego dnia w cenie kilkuset złotych na ogół nie są w stanie zapewnić młodej parze spodziewanej jakości obsługi. Poza tym, ze względu na optymalizację kosztów, znaczna część z nich korzysta z niskiej klasy sprzętu – coraz częstszym zjawiskiem jest m.in. fakt wykorzystywania cyfrowych aparatów do rejestracji dźwięku i obrazu. Poza tym, przy tym budżecie należałoby całkowicie wyeliminować możliwość nanoszenia poprawek na etapie montażowym.

Brak umowy powinien być zmartwieniem dla młodej pary.

Kompetentny kamerzysta będzie nalegał na podpisanie umowy, która będzie zabezpieczeniem zarówno dla niego, jak i samych klientów. Warto zadbać o spisanie wszystkich szczegółów – nie tylko w zakresie określenia stron, kosztów, ale i m.in. tego, na kim będzie spoczywała odpowiedzialność w razie ewentualnego uszkodzenia sprzętu oraz pozostałych.

Jeśli firma, która oferuje videofilmowanie ślubów i wesel nalega na nie podpisywanie dokumentacji, to znak, że być może warto się wycofać.

Czas realizacji filmu z wesela.

kamerzysta ZlotowDoświadczeni operatorzy albo samodzielnie odpowiadają za montaż filmu z wesela, albo korzystają z usług specjalistów w obrębie tej samej firmy. Przed podpisaniem umowy, warto ustalić ostateczny czas realizacji i tak, np. profesjonaliści na ogół proponują 2-, 3-miesięczne terminy (zbyt krótki czas montażu, np. kilka dni to także powód do zmartwień, ponieważ może oznaczać, że nikt nie spędził odpowiedniego czasu nad postprodukcją) – amatorzy, 6-miesięczne, a nawet dłuższe.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Złotów.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne Zacisze
  • Pensjonat Poziomka

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Złotowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki