Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

sprawdzony kamerzysta w KrotoszyniePierwsza selekcja, czyli dlaczego decyzja o wyborze kamerzysty nie jest łatwa?

Na polskim rynku działa wiele firm, które proponują tanie wideofilmowanie ślubów i wesel już od kilkuset złotych. Niestety, większość z nich nie gwarantuje satysfakcjonującego poziomu realizacji usług, a coraz więcej z nich korzysta z nieprofesjonalnego sprzętu. Jak nie dać się nabrać na oferty amatorów?

Kilkaset złotych za kilka godzin nagrywania i profesjonalny montaż? To niemożliwe.

Warto mieć na uwadze, że przeciętny koszt obsługi filmowej ślubu i wesela w Polsce zawiera się w budżecie od ok. 1500 do nawet ok. 10 tys. złotych w zależności od oczekiwań, spodziewanego efektu oraz długości materiału końcowego.

Przy kwotach rzędu kilkuset złotych mamy do czynienia prawdopodobnie z firmą, która realizuje zlecenia na videofilmowanie jako dodatek do podstawowej działalności. Nie wspominając o sprzęcie, wizycie w kościele i weselu, sama obróbka materiału wideo potrafi zabrać operatorowi kamery od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin czasu. Profesjonalny kamerzysta z odpowiednim warsztatem nie wystawi rachunku na 500-800 złotych za tego typu obsługę.

Sprzęt: czy kamerzysta rzeczywiście powinien korzystać z kamery i rejestratorów dźwięku najwyższej klasy?

Sprzęt jaki wykorzystuje na co dzień kamerzysta ma decydujący wpływ na jakość zdjęć. Wiele firm korzysta z amatorskich lub tzw. półprofesjonalnych kamer, które jednak nie gwarantują spodziewanej stabilizacji obrazu, płynnych przejść i odpowiedniego kontrastu.

Obsługa przy wykorzystaniu kosztownego sprzętu klasy profesjonalnej kosztuje więcej, ponieważ sam koszt zakupu zamyka się nawet w kilkudziesięciu tys. złotych, a do tego operator musi dbać o jej bieżącą eksploatację.

filmowanie wesel KrotoszynPoza tym, amatorski osprzęt jest także zasadniczym ograniczeniem warsztatu kamerzysty i chociaż wcześniej mógł pracować przy bardziej zaawansowanych produkcjach, jego umiejętności skutecznie ograniczy kamera z jakiej korzysta w pracy. Niemożliwym może okazać się zrealizowanie wybranych ujęć z głębią ostrości (tzw. DOF), ani wielu innych efektów.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Krotoszyn.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Krotoszynie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!