wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

fajny kamerzysta w CzarnkowieCzas realizacji, ubezpieczenie kamery i sprzęt. O co jeszcze pytać firmę, zajmującą się wideofilmowaniem?

Wybór firmy, odpowiadającej za videofilmowanie ślubu i wesela jest prosty tylko z pozoru. W ostatecznym rozrachunku, poza ceną warto wziąć pod uwagę szereg innych czynników, które mają wpływ na jakość pamiątki i komfort obsługi. Zobaczcie, jak negocjować z kamerzystą.

Czy obraz w rozdzielczości 1080p jest standardem?

Fachowy kamerzysta powinien dostarczyć wyjściowy film w standardzie 1080p, czyli Full HD. Młoda para może negocjować warunki i ewentualnie skorzystać z operatora korzystającego ze sprzętu, rejestrującego obraz w 720p, ale należy liczyć się z nieco gorszą jakością, co może być dostrzegalne szczególnie na większych monitorach i telewizorach.

Zdecydowanie należałoby odrzucić oferty firm, gwarantujących wideofilmowanie przy zaledwie 480p – standard płyt DVD powoli odchodzi do lamusa i staje się mało satysfakcjonujący dla większości młodych par.

Wszelkie warunki współpracy warto spisać w umowie.

Profesjonalne firmy powinny zaproponować młodej parze jasną umowę, w której będą zawarte wszystkie obowiązki kamerzysty, standard obsługi, możliwość ewentualnych konsultacji, cena oraz szczegółowe dane na temat stron.

Przy powitaniu operatora na miejscu, warto zweryfikować jego tożsamość, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie doszło do niezręcznych nieporozumień.

W dokumentacji warto zawrzeć także zapis dot. odpowiedzialności za kamerę – wiodące firmy dysponują własnymi polisami ubezpieczeniowymi, co w razie awarii (np. uderzenia przez gościa), nie naraża klienta na dodatkowe koszty.

filmowanie ślubów CzarnkówDodatkowa kamera na wszelki wypadek.

Warto zwrócić szczególną uwagę na sam sprzęt, jakim dysponuje kamerzysta oraz fakt, czy na ceremonię ślubną i wesele, firma wyposaży go w dodatkowe urządzenie rejestrujące, na wypadek ewentualnego uszkodzenia tego podstawowego. Uszkodzenia osprzętu zdarzają się nawet najlepszym operatorom – elektronika zawodzi, a obecność kamery dodatkowej to gwarancja bezstresowego kontynuowania ceremonii i zachowanie pamiątki w jej pełnym wymiarze.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Czarnków.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Czarnkowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki