wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

sprawdzony kamerzysta GnieznoWybór dobrej firmy na wideofilmowanie wesela i ślubu nie jest prosty. Przeczytajcie nasze porady.

Przeglądanie zdjęć i filmów ze ślubu i wesela wcale nie musi być nudne. Profesjonalny kamerzysta lub wyspecjalizowana firma, odpowiadająca za videofilmowanie może stworzyć ponadczasową, niesamowitą pamiątkę, do której będziecie chętnie wracali. Pozostaje tylko kwestia wyboru tego właściwego operatora.

Portale ślubne, fora i znajomi.

Poszukiwania specjalistów, których specjalizacją jest wideofilmowanie można zacząć od najbliższych znajomych i rodziny. Pytajcie ich o swoje wrażenia, nazwiska oraz tytuły samych filmów, które najbardziej przypadły wam do gustu. Na swojej liście zanotujcie także te pozycje, które zupełnie nie są w waszym guście – to może okazać się pomocne także na etapie konsultacji samego wideo z już wybranym kamerzystą.

Poza tym, możecie zająć się przeszukiwaniem sieci. Na polskim rynku jest przynajmniej kilka zaufanych portali ślubnych, które dostarczają informacji na temat wiarygodnych specjalistów z branży, dla których videofilmowanie to nie tylko sposób na dodatkowy zarobek.

Warto przy tym sugerować się stawkami, za obsługę dobrego specjalisty nie zapłacicie mniej niż 2 tys. złotych. Doświadczenie, dobrej jakości kamera i wprawne oko mają swoją cenę.

Jeśli nadaj nie podejmiecie decyzji, pewnym rozwiązaniem mogą stać się fora dyskusyjne – tutaj z pewnym zastrzeżeniem, że nie wszystko co podoba się internautom, musi trafiać w wasze gusta.

Po wstępnym research'u, zajmujcie się przeglądaniem portfolio o fragmentów zrealizowanych już wcześniej klipów wideo.

Umówcie się na spotkanie z kamerzystą.

filmowanie ślubów GnieznoOstateczną decyzję o wyborze kamerzysty warto wybrać już po bezpośrednim spotkaniu. Podczas wizyty w biurze pytajcie o sprzęt z jakiego korzysta operator, jakie ma doświadczenie, jaką techniką posługuje się do realizacji materiałów i jaki czas będzie mu potrzebny do zmontowania materiałów w gotowy film.

Kluczowe znaczenie odgrywa także sama umowa, na której powinno pojawić się nazwa firmy lub nazwisko kamerzysty, jeśli to os. fizyczna. W dokumentacji powinniście zawszeć wszystkie szczegóły takie jak: liczba godzin, dostęp do materiałów, możliwość konsultacji zdjęć oraz wszystkie pozostałe.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Gniezno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel - Restauracja Pietrak
  • Hotel - Restauracja Nest
  • Hotel - Restauracja Gewert
  • ... i wiele innych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Gnieźnie znajdziesz nas wpisując: 

kamerzysta na wesele Gniezno, wideofilmowanie wesela Gniezno, videofilmowanie ślubu Gniezno, filmowanie wesel Gniezno