wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel w KaliszuFilm nie musi być jedyną pamiątką z wesela. Zobacz, co zaplanować na ten wyjątkowy dzień.

Ślub i wesele są jedynymi w swoim rodzaju okolicznościami, które mogą zostać upamiętnione w bardzo zróżnicowany sposób. Oprócz filmu, młoda para ma do wyboru m.in. profesjonalną sesję zdjęciową, teledysk, a nawet tzw. książkę pamiątkową.

Tradycyjna pamiątka z wesela: film.

Film jest jedną z tradycyjnych, ale nadal prawdopodobnie najlepszych sposobów na upamiętnienie wyjątkowych okoliczności młodej pary. Profesjonalny kamerzysta, którego specjalizacją jest wideofilmowanie to gwarancja niezapomnianych wspomnień na wiele lat.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze operatora, warto zwrócić uwagę na jego portfolio, ostateczny koszt obsługi oraz sam sprzęt. Poza doświadczeniem, to właśnie kwestia odpowiedniego doboru kamery i oświetlenia będzie miała kluczowe znaczenie przy końcowej ocenie materiału. Warto sięgać także po oferty tych firm, których videofilmowanie to podstawowa, a nie dodatkowa działalność.

Sesja fotograficzna – czy to dobry pomysł?

Poza materiałem wideo, młode pary chętnie decydują się także na profesjonalne sesje zdjęciowe. Zatrudnienie kompetentnego fotografia do dobry pomysł nie tylko na czas samej ceremonii i zabawy na weselu, ale i organizację spotkania już po zaślubinach, które bywają świetnym uzupełnieniem pierwszego albumu.

Krótki teledysk z udziałem młodej pary.

wesele w KaliszuDobrym pomysłem na uchwycenie tego wyjątkowego dnia może być także krótki teledysk, w którym zawarte będą wybrane fragmenty z wieczornej zabawy, sesji plenerowej po ślubie lub samych zaręczyn.

Nowoczesna pamiątka, czyli dlaczego księga pamiątkowa staje się coraz popularniejsza.

Do nowoczesnych pomysłów na upamiętnienie ślubu i wesela są tzw. księgi pamiątkowe, w których goście wpisują życzenia dla młodej pary.

Nie każda z nich musi przybierać formy papierowego kalendarza – doskonałym pomysłem jest udostępnienie np. podręcznej kamery wideo do nagrywania swoich refleksji lub aparatu fotograficznego typu polaroid, na fotografiach którego goście mogliby wpisywać swoje życzenia.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Kalisz.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel Calisia
  • Restauracja Wanatówka
  • Restauracja Dobrzec
  • ... i wiele innych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Kaliszu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Nasze wesele nie udałoby się gdyby nie dobry zespół muzyczny. Kamerzysta z kolei fantastycznie wykonywał swoją pracę. Był niemal niewidoczny, dzięki czemu nasi goście nie krępowali się w zabawach, a my na filmie z wesela mamy super ujęcia. Bardzo dziękujemy kamerzyście z Mataristudio za stworzenie niezwykłego filmu, który jest dla nas pamiątką na całe życie. Co jakiś czas go oglądamy i mile wspominamy współpracę. No i oczywiście polecamy znajomym :)

Marysia i Janek