Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

sprawdzony kamerzysta KoninKamerzysta, którego chcesz wynająć na wideofilmowanie ślubu korzysta z cyfrowej lustrzanki? Czy to zły pomysł?

Materiał wideo ze ślubu i wesela to pamiątka na lata, ale tylko pod warunkiem, że zostanie profesjonalnie złożona. Na polskim rynku coraz częściej pojawiają się oferty, w których kamerzysta zobowiązuje się do kompleksowej obsługi ceremonii już za kilkaset złotych. Czy to naprawdę dobry pomysł?

Dobry sprzęt, który gwarantuje profesjonalne wideofilmowanie w każdych warunkach kosztuje w zależności od swojej klasy od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Osoby, które oferują rejestrację wesela i ślubu za 600-700 zł na ogół nie dysponują odpowiednią kamerą – zamiast niej korzystają z tzw. tanich lustrzanek cyfrowych.

Dobry kamerzysta na weselu to gwarancja wykonania pięknej pamiątki.

Kamerzysta, który zamiast zaawansowanej kamery, korzysta z taniego aparatu fotograficznego z opcją rejestrowania obrazu nie jest w stanie zapewnić satysfakcjonującego poziomu realizacji. Profesjonalne kamery posiadają wiele funkcjonalności, których brakuje aparatom.

Videofilmowanie przy wykorzystaniu aparatu daje mało satysfakcjonujący efekt, ponieważ operator nie ma większego wpływu na same parametry sprzętowe – urządzenie przyjmuje pewne zautomatyzowane, predefiniowane ustawienia. Poza tym, aparaty cyfrowe często gubią ostrość, nie pozwalają na rejestrowanie dźwięki w spodziewanym zakresie. Zdarza się, że ze względu na kiepskiej jakości mikrofony, na ścieżce dźwiękowej pojawiają się piski, trzaski oraz dźwięki pracy samego układu optycznego.

Kilkuminutowa przerwa w filmowaniu.

filmowanie KoninPod względem technicznym, występuje także wiele innych różnic, które w zasadzie dyskwalifikują możliwość wideofilmowania ślub tego wyjątkowego dnia z życia młodej pary.

Większość dostępnych na rynku lustrzanek zapewnia możliwość ciągłego nagrywania nie dłużej niż przez 30 minut. To oznacza, że po tym czasie następuje przerwa, a wybrane lustrzanki gubią wcześniej określone ustawienia przez operatora. W efekcie, niemożliwym będzie uzyskanie ciągłego materiału obejmującego wszystkie sceny.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Konin.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Koninie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie