wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

dobry kamerzysta w LeszniePodpowiadamy, jak wybrać firmę, oferującą videofilmowanie: jakie pytania zadać kamerzyście?

Podczas negocjacji z kamerzystą, młoda para powinna zadać przynajmniej kilka kluczowych pytań w celu ustalenia zasad współpracy oraz rozpoznania się w zakresie świadczonej usługi wideofilmowania. O co pytać? O sprzęt, technikę, a może standard obrazu? Sprawdziliśmy to.

Umowa powinna być jasna.

Umowa zawierana z kamerzystą powinna być jasna, krótka i w oczywisty sposób zredagowana. Warto zadbać o dokładne ustalenie budżetu, ewentualnych zobowiązań, polis ubezpieczeniowych (np. kto odpowiada za ewentualne uszkodzenie kamery podczas wesela) oraz wielu pozostałych szczegółów.

W dokumentacji powinny znaleźć się także dokładne zapisy na temat stron oraz tego, wobec kogo kamerzysta jest zobowiązany do realizacji indywidualnych poleceń (zabezpieczenie dla kamerzysty i pary młodej przez ewentualnym ingerowaniem gości w materiał wideo).

Dodatkowa kamera to już standard.

Profesjonalna firma, która odpowiada za wideofilmowanie wesel i ślubów powinna mieć na wyposażeniu dodatkowy sprzęt do rejestrowania obrazu, na wypadek ewentualnej awarii. Na ogół zapasową kamerą nie będzie dysponował kamerzysta z małym doświadczeniem – to nie znaczy, że młoda para nie może dać mu szansy, ale powinna liczyć się z faktem, że w razie problemów, z filmu może zniknąć znaczna część tego wyjątkowego wydarzenia.

Co z dodatkowymi kopiami?

filmowanie ślubów w LesznieKamerzyście warto zadać także kilka pobocznych pytań, a w tym m.in. czy dodatkowe kopie są płatne, a jeśli tak – ile i za jaką ilość.

Kluczowe znaczenie będzie miało także znaczenie w jakim standardzie materiał zostanie dostarczony młodej parze (720p lub 1080p) i czy kamerzysta udostępni także oryginalny zapis z tego dnia.

Kilka pytań o klasę sprzętu.

Nie należy ograniczać się tylko do pytań o kompetencje miękkie, ale i o sprzęt, z jakiego korzysta firma w pracy. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, odpowiadający za videofilmowanie powinni dysponować wysokiej klasy sprzętem – dot. zarówno kamery, jak i urządzeń rejestrujących dźwięk oraz (w miarę potrzeb) dodatkowym oświetleniem.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Leszno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Lesznie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki