Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

dobry kamerzysta ObornikiPięć powodów, dla których warto zdecydować się na profesjonalnego kamerzystę na wesele.

Ślub i wesele są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w życiu młodej pary, którego pamiątka powinna być zrealizowana w taki sposób, aby powrót do wspomnień tego dnia był niepowtarzalny. Z tego też powodu, warto zainwestować w firmę, oferującą profesjonalne wideofilmowanie, a nie amatora, który szuka dodatkowego źródła dochodu.

Jak ocenić portfolio kamerzysty na wesele?

Zanim młoda para podejmie właściwą decyzję o wyborze kamerzysty na ślub i wesele, warto aby zapoznała się z podstawowym portfolio firmy i oceniła warsztat operatorów, którzy pojawią się tego dnia w kościele.

  1. Jakość dźwięku

Doświadczony kamerzysta powinien mieć ze sobą dodatkowe akcesoria do rejestrowania dźwięku podczas ślubu i wesela. Tylko w ten sposób będzie w stanie zagwarantować wysokiej jakości ścieżkę audio w tak trudnych warunkach, jakimi jest pusta katedra lub weselna zabawa.

Oceniając portfolio firmy, proponującej młodej parze videofilmowanie, warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy przemowa podczas ceremonii ślubnej jest zrozumiała i nie występuje charakterystyczny efekt tzw. pustej studni.

  1. Obraz i oświetlenie ujęć

Kluczowe znaczenie dla odbioru filmu będzie miała także jakość samego obrazu. Podczas zapoznawania się z już zrealizowanymi materiałami operatora, należy przejrzeć wybrane sceny w poszukiwaniu np. zbyt kontrastowych lub przeciwnie – zbyt niedoświetlonych i niewyraźnych ujęć (profesjonaliści zabierają ze sobą zewnętrzne oświetlenie, uzupełniające naturalne warunki).

Poza tym, profesjonalny kamerzysta na wesele powinien dysponować zestawem naziemnych (bądź nie) statywów, które ułatwiają tworzenie płynnych przejść i uzyskanie pożądanego efektu podczas najważniejszych wydarzeń.

  1. Osprzęt kamerzysty

Podczas spotkania z kamerzystą, warto rozmawiać także na temat wykorzystywanego sprzętu, akcesoriów oraz takich oczywistości jak standard materiału wideo. Nowoczesne kamery pozwalają na rejestrowanie obrazu w standardzie Full HD. Jeśli firma proponuje zwykłe 480p, czyli format odpowiedni dla płyty DVD, to znaczy, że młoda para ma do czynienia prawdopodobnie z amatorami.

filmowanie slubow ObornikiWykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Oborniki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Restauracja Hotel Millenium
  • Restauracja Laguna

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Obornikach obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki