Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

kamerzysta PiłaSprawdź, czego nie powinno zabraknąć na ślubie. To lista naszych rekomendacji.

Poza wynajęciem profesjonalnego fotografia, zespołu muzycznego, przyjęcie weselne warto uzupełnić o atrakcje, które pozwolą upamiętnić ten dzień jedynymi w swoim rodzaju wspomnieniami. Jak się do tego przygotować? My już to wiemy.

Zadbaj o profesjonalnego kamerzystę.

Doświadczony kamerzysta z odpowiednim sprzętem jest powszechnym standardem wśród par, które decydują się na zorganizowanie przyjęcia. Za wideofilmowanie trzeba zapłacić ok. 2,500 – 4,000 złotych, w zależności od liczby godzin pracy operatora, spodziewanego efektu ostatecznego oraz jakości samych materiałów.

Nowoczesne, profesjonalne firmy, których specjalizacją jest wyłącznie videofilmowanie ślubów i wesel powinny zagwarantować obraz w standardzie Full HD.

W zależności od oczekiwań, warto pomyśleć o wynajęciu fotografa – przynajmniej na czas okoliczności ślubnych.

Pamiętaj o księdze gości.

Księga gości jest doskonałym sposobem na upamiętnienie tych chwil, którymi z kamerzystą nie mogą podzielić się goście. Wpis w osobnym kalendarzu, najlepiej bez podpisów, to miejsce na podzielenie się kreatywnymi myślami i nieskrępowanymi życzeniami. Księga może być podawana z rok do rąk, albo przyjąć formy krótkich materiałów wideo – wedle uznania.

Taniec w chmurze, czyli dlaczego warto zainwestować w wytwornicę dymu.

Wynajęcie wytwornicy dymu na wieczór weselny to koszt kilkuset złotych, ale dzięki temu urządzeniu, zespół muzyczny może zadbać o odpowiednią atmosferę na parkiecie.

filmowanie wesel PiłaGoście docenią szczególnie tą atrakcję podczas zarówno podczas energicznych, jak i spokojnych piosenek.

Na nowoczesnym weselu nie może zabraknąć fajerwerków.

Coraz popularniejszą atrakcją wśród młodych par są pokazy fajerwerków i sztucznych ogni. Do przeprowadzenia pokazu warto wynająć jednak profesjonalistów, którzy będą odpowiedzialni za bezpieczeństwo gości, a przy tym zaprojektują pokaz w odpowiedni sposób.

Koszt 1-minutowego pokazu fajerwerków to w zależności od wybranej firmy koszt od 200 do ok. 400 złotych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Piła.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Pile obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki