Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

dobry kamerzysta PleszewOrganizacja ślubu i wesela: zadbaj o niepowtarzalne atrakcje.

Lista sposobów na uatrakcyjnienie pamiątki z wesela może być obszerna. Młoda para powinna zadbać nie tylko o profesjonalne wideofilmowanie, kompetentnego DJ'a, ale i wiele pomniejszych, symbolicznych dodatków. Przygotowaliśmy listę tych najważniejszych z naszego punktu widzenia.

W zasadzie, obowiązkowym dodatkiem do każdego ślubu i wesela jest wynajęcie firmy, której kamerzysta będzie odpowiedzialny za videofilmowanie wszystkich bardziej i mniej formalnych okoliczności. Poza tym, warto przygotować odpowiedni budżet na profesjonalnych muzyków oraz dyskretną obsługę, ale czy to wystarczy?

Oryginalne powitanie lampionami szczęścia lub balonami wypełnionymi helem.

Dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie ceremonii jest zlecenie firmie, odpowiadającej za organizację wesela wypuszczenie lampionów szczęścia – to azjatycki obyczaj, który szczególnie ciekawie wygląda, jeśli młoda para zdecydowała się na wieczorną ceremonię. Wynoszone na wysokość kilkuset kilometrów, tworzą niesamowity klimat. Do wyboru młodej pary są lampiony o tradycyjnych i niestandardowych kształtach.

Alternatywą dla lampionów mogą być kolorowe balony wypełnione helem, które widać nawet z kilku kilometrów. Na końcach ich wstążek można przewiązać kartki z życzeniami.

Pokaz teatru ognia rozrusza gości.

film ślubny PleszewNa Zachodzie, coraz popularniejszym widowiskiem prezentowanym podczas wesela jest teatr ognia. Za ok. 20-minutowe show trzeba zapłacić nieco ponad 1 tys. złotych, ale wrażenia są naprawdę niezapomniane. W zależności od budżetu, występ może być połączony z prezentacją oświetlenia laserowego oraz muzyki.

Zamiast tradycyjnego tortu, fontanna czekoladowa.

W miejscu dużego tortu z wizerunkiem młodej pary doskonale sprawdzi się czekoladowa fontanna, która chociaż kosztuje znacznie więcej, to zapewnia znacznie lepsze wrażenia smakowe i estetyczne. Fontannę uzupełniają egzotyczne owoce, ciasta i rurki z kremem, które macza się w płynnej masie. Do wyboru są nie tylko tradycyjne, ale i smakowe czekolady.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Pleszew.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Pleszewie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari