Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

filmowanie wesel SzamotulyO to pytaj, negocjując warunki z kamerzystą. Zadbaj o pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Ślub to jedyne takie wydarzenie w życiu młodej pary. Zamiast angażować najbliższą rodzinę i znajomych, warto zdecydować się na doświadczenie profesjonalnych firm, które gwarantują videofilmowanie na oczekiwanym poziomie realizacyjnym. Jak nie dać się nabrać na oferty amatorów? O jakich warunkach umowy rozmawiać z kamerzystą?

Rozmawiajcie o terminach realizacji.

Fachowy kamerzysta powinien zaproponować młodej parze stosunkowo krótki czas obróbki materiału. Montaż może być mniej lub bardziej czasochłonny w zależności od liczby ujęć, samej długości materiału końcowego oraz spodziewanych modyfikacji, wskazanych przez młodą parę.

Na ogół, uzyskanie gotowego filmu ze ślubu lub wesela nie powinno zająć dłużej niż 3 miesiące. Jeśli firma proponuje 6-, 7- lub 8-miesięczne terminy, młoda para powinna przynajmniej dwukrotnie przemyśleć, czy to na pewno atrakcyjna oferta.

Pytajcie o sposób montażu i możliwość sugerowania zmian.

Doświadczone firmy, które proponują wideofilmowanie ślubów i wesel często proponują młodym parom możliwość częściowego udziału w procesie montażowym. Dodatkowa opłata jest zrozumiała, bo proces negocjacji wydłuża czas postprodukcji, ale stanowcze sprzeciwienie się klientowi do tego, aby ten mógł sugerować pewne zmiany i poprawki nie jest na miejscu.

Poza tym, warto ustalić, czy proces montażu filmu przebiega w przynajmniej nieco inny sposób, niż w przypadku dotychczasowych realizacji – zdarza się, że operatorzy realizują wideo w sposób sztampowy, wypracowując pewien wzór i dokładnie powielając te same ujęcia i kadry w przypadku pamiątki z tego wyjątkowego dnia każdej pary.

Negocjujcie zakres obsługi sprzętowej.

kamerzysta szamotulyW ramach spotkania z kamerzystą, młoda para powinna zadać operatorowi przynajmniej kilka podstawowych pytań na temat wykorzystywanego sprzętu tak, aby upewnić się, że firma korzysta z profesjonalnych kamer, a nie np. amatorskich (przy zastosowaniach wideo) lustrzanek cyfrowych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Szamotuły.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Restauracja Pod Pawiem
  • Restauracja Rycerska
  • Restauracja Vectoria

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Szamotułach obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki