Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

dobry kamerzysta TrzemesznoWybierz sprawdzonego kamerzystę na ten wyjątkowy dzień. Zobacz, o czym warto pamiętać.

Ostateczny wybór kamerzysty, który stworzy pamiątkę ze ślubu i wesela powinien być poprzedzony kilkoma rutynowymi czynnościami. Jak sprawdzić, który specjalista jest kompetentny i zapewni satysfakcjonującą jakość montażu? Sprawdziliśmy to.

Zanim dojdzie do spotkania z kamerzystą.

Na ogół młode pary dowiadują się o usługach firm, których specjalizacją jest wideofilmowanie od swoich znajomych bądź rodziny. Zdarza się jednak, że w przypadku braku oczywistych rekomendacji, młodzi ludzie sięgają do serwisów ogłoszeniowych.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto dokładnie zapoznać się nie tylko z wystawionym portfolio, ale i sprzętem, jakim dysponuje kamerzysta. Profesjonaliści korzystają z zaawansowanych, kosztownych urządzeń do rejestrowania obrazu, dysponują odpowiednim oświetleniem, a także komputerem, który poradzi sobie z obróbką wysokiej jakości plików źródłowych.

Komfortową sytuacją jest, kiedy operator dysponuje przynajmniej dwoma kamerami, tj. jedną podstawową i kolejną zapasową, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Za dodatkową opłatą, wiele firm, których podstawową działalnością jest videofilmowanie, oferuje możliwość wynajęcia dwóch kamerzystów – to pozwala na uzyskanie znacznie bardziej wymagających i dojrzałych ujęć, ale koszt takiej usługi jest znacznie, nierzadko dwukrotnie wyższy.

Podczas konsultacji, czyli co warto omówić.

Podczas spotkania z właściwym kamerzystą, młoda para zdradza dokładną datę, miejsce i godzinę ślubu i wesela oraz ewentualnych innych wydarzeń w trakcie. To także odpowiedni czas na wynegocjowanie oczekiwań, kosztów oraz tego, czy do kosztów powinny być doliczone sesje plenerowe, muzyka, a także jaka powinna być ogólna wizja filmu.

filmowanie w TrzemesznieMłode pary mogą dołączyć do negocjacji m.in. swoje fotografie sprzed okresu, kiedy się znali, fragmenty innych materiałów wideo oraz pozostałych dodatków, które powinny znaleźć się na pamiątce z tego dnia.

Na tym etapie warto ustalić już zakończenie i czołówkę filmu, a także ewentualny sposób montażu, tj. czy w zmontowanym wideo powinny pojawić się śmieszne ujęcia, czy też ostateczny odbiór powinien być nieco bardziej konserwatywny.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Trzemeszno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel - Restauracja Pietrak
  • Restauracja - Sala weselna Magnolia
Niedaleko Trzemeszna znajdują się także dwie sale i ośrodek wypoczynkowy w Gołąbkach
  • Sala weselna Jutrzenka - Gołąbki

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Trzemesznie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari