Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

filmowanie wesel wolsztynNegocjujcie z kamerzystą. Wesele i ślub to jedyne takie wydarzenie w życiu.

Zanim zdecydujecie się na wideofilmowanie ślubu przy współpracy z firmą, poleconą przez znajomych, warto abyście przeanalizowali także oferty innych operatorów, którzy być może będą w stanie zaproponować znacznie korzystniejsze warunki przy zachowaniu optymalnej ceny.

Wybór kamerzysty na wesele tylko z pozoru wydaje się łatwy. Na rynku, wśród ofert pojawia się coraz więcej firm, które proponują videofilmowanie przy budżetach już od kilkuset złotych. Za przesadnie korzystną ceną, najczęściej kryją się nieprofesjonalni operatorzy, którzy szukają tylko uzupełniającego źródła miesięcznych dochodów.

W jaki sposób sprawdzić, czy macie do czynienia ze specjalistą?

Dobry kamerzysta korzysta z nowoczesnego sprzętu.

To nieprawda, że do zrealizowania dobrego filmu ze ślubu i wesela, wystarczy operator o dobrym poczuciu estetycznym i wprawnym oku. Pewne kwestie techniczne są niemożliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu niskiej klasy kamery, albo np. cyfrowej lustrzanki.

Profesjonalne firmy wyposażają swoich kamerzystów także w dodatkowy osprzęt, a w tym m.in. dodatkową kamerę na wypadek ewentualnego uszkodzenia oraz lampy oświetlające, alternatywne rejestratory dźwięku oraz pozostałe.

Umowa jest konieczna?

Doświadczony kamerzysta powinien chcieć podpisać kompletną umowę, w której pojawiają się wszystkie najważniejsze szczegóły, tj. nie tylko zakres zlecenia, koszt oraz strony, ale i regulacje, dotyczące ubezpieczenia sprzętu, a także precyzyjne terminy oraz pozostałe.

Umowa jest zabezpieczeniem nie tylko dla młodej pary, ale i samego kamerzysty.

Analiza portfolio.

kamerzysta w WolsztynieGłównym wyznacznikiem kompetencji firmy wideofilmującej będzie jednak samo portfolio. Jakość realizacji, montażu, zdjęć, jakości dźwięku oraz całej pozostałej oprawy powinny być decydujące podczas negocjacji. W miarę możliwości, warto obejrzeć materiały z różnych okresów, przeglądać wybrane sceny i ujęcia tak, aby upewnić się, że każdy film ze ślubu i wesela jest na swój sposób niepowtarzalny.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Wolsztyn.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel "Pałac Wolsztyn"
  • Bernardowo

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Wolsztynie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari