Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

kamerzysta WrześniaChcesz wynająć firmę do wideofilmowania wesela? Postaw na profesjonalistów.

Zanim podejmiecie właściwą decyzję o wyborze fotografa lub kamerzysty na swój ślub, zwróćcie uwagę na wszystkie niuanse, które mogą być dowodem na to, że macie do czynienia z profesjonalistami, specjalizującymi się w wideofilmowaniu lub amatorami, szukającymi łatwego zarobku.

W jakim standardzie powinien być film wyjściowy?

Po końcowej obróbce, zarejestrowany nowoczesną kamerą dokument ze ślubu i wesela powinien być dostarczony młodej parze w standardzie Full HD, czyli 1080p. Akceptowalnym formatem bywa także 720p, czyli standard HD Ready, ale na większych telewizorach jakość obrazu może być już mało satysfakcjonująca.

Zdecydowanie warto odmawiać tym firmom, których chociaż podstawową specjalizacją jest wideofilmowanie, to proponują standard DVD 480p, czyli na ogół 720x480px lub 720x576px – to przy dzisiejszych standardach zdecydowanie zbyt mało.

Sprzęt zapasowy, czyli dlaczego zainwestować w profesjonalną firmę.

Doświadczony kamerzysta powinien mieć przy sobie dodatkowy sprzęt do rejestrowania obrazu, na wypadek awarii tego podstawowego.

To z całą pewnością nie powód do wstydu, a gwarancja tego, że operator, którego videofilmowanie jest codziennym zajęciem, podchodzi do swojej profesji w sposób odpowiedzialny – kamera to urządzenie elektroniczne i z pewnych powodów może wykazywać pewne awarie.

filmowanie wesel WrześniaZwróćcie uwagę także na umowę, w której zawarto informację na temat ewentualnego ubezpieczenia. Kamerzysta powinien mieć wykupioną polisę na wypadek niespodziewanych okoliczności – uwaga: niektóre firmy próbują obciążać takimi sytuacjami swoich klientów.

Dobry operator nie zasiada przy stoliku z gośćmi.

Profesjonalna firma, która wysyła kamerzystę na ceremonię ślubu i wesele dba o fachową obsługę i w zasadzie należałoby wykluczyć sytuację, kiedy operator aktywnie uczestniczy podczas zabawy, zasiada przy stoliku lub pije alkohol. To mimo wszystko dość powszechna, choć niemile widziana praktyka, którą odpowiednio wcześniej warto zweryfikować.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Września.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

We Wrześni obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari