Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

Videofilmowanie Nowy Dwór Mazowiecki

filmowanie wesel w nowym dworzeNowoczesny film z wesela. Jak powinien być zrealizowany?

Młode Pary mogą wybierać spośród standardowych oraz nowoczesnych rozwiązań filmowych. Pamiątka ze ślubu i wesela może być kilkugodzinnym, wiernym dokumentem lub dynamicznym, 60-minutowym klipem pełnym niezapomnianych emocji.

Film z wesela: klasyczny, czy nowoczesny?

Profesjonalne firmy, które odpowiadają za wideofilmowanie ślubów i wesel coraz chętniej proponują nowoczesne, dynamiczne i pozbawione nadmiernych dłużyzn realizacje. To w naszej ocenie znacznie lepsze rozwiązanie od nużących, przeciągających się godzinami, monotonnych zapisów, w których trudno o odpowiednią dynamikę i emocje.

Krótsze na ogół 50-, 80-minutowe filmy zawierają w sobie wszystkie najważniejsze elementy (a w tym m.in. pierwszy toast, oczepiny, błogosławieństwo rodziców Młodej Pary oraz samą ceremonię kościelną), a przy tym gwarantują znacznie lepszą zabawę podczas powrotu do tego wydarzenia po latach. Kamerzysta, z którym skonsultujecie swój pomysł może wzbogacić ten materiał o dodatkowe zdjęcia plenerowe, a także wywiady z gośćmi.

Szukacie niezapomnianych wrażeń? Pomyślcie nad wyborem firmy, która realizuje videofilmowanie teledysków w plenerze. Wspólny udział w krótkim klipie to nowoczesna i bardzo angażująca emocjonalnie pamiątka, którą docenią nie tylko goście i najbliższa rodzina, ale i wy sami.

W ramach pierwszych rozmów z kamerzystą, ustalcie już standard w jakim otrzymacie gotowy materiał, negocjujcie czas realizacji (montaż trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy w zależności od długości oraz waszych oczekiwań) – na tym etapie możecie poprosić także o przykładową umowę.

Rezerwację terminu u kamerzysty zaplanujcie z dużym wyprzedzeniem.

kamerzysta z nowego dworuRezerwację terminu w firmie wideofilmującej zaplanujcie z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Rozmowy z operatorami możecie prowadzić już na około 1 rok przed dniem ceremonii.

Musicie mieć na uwadze, że liczba Młodych Par, które szukają profesjonalnych kamerzystów jest całkiem duża i jeśli swój wybór odłożycie na ostatnią chwilę, np. 1-3 miesiące przed ślubem – może okazać się, że wszystkie terminy są już zajęte.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nowym Dworze Mazowieckim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Videofilmowanie Grodzisk Mazowiecki

filmowanie wesel w GrodziskuPodpowiadamy jak podjąć decyzję o kamerzyście na wesele.

Z pewnych względów, wybór kamerzysty na ślub i wesele jest nieco bardziej złożonym procesem np. od zamówienia zespołu muzycznego lub fotografa. Wideofilmowanie wymaga bowiem szczególnej uwagi i dokładnego zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami operatora.

Gdzie szukać profesjonalnych firm wideofilmujących?

Najpopularniejszym sposobem wśród Młodych Par na wybór firmy, która oferuje videofilmowanie bywają rekomendacje najbliższych znajomych - najczęściej innych młodych małżeństw, które miały już okazję skorzystać z tego typu usług.

Warto mieć jednak na uwadze, że poczucie wartości estetycznych to pojęcie bardzo szerokie i coś, co być może podobało się najbliższym znajomym, niekoniecznie musi i wam przypaść do gustu.

Co więcej – na rynku znajdziecie wielu profesjonalistów; przeglądajcie ich realizacje, rozmawiajcie i negocjujcie warunki. Wybierajcie jednak tylko z tych specjalistów, którzy mogą pochwalić się odpowiedniej klasy sprzętem, a w tym m.in. profesjonalną kamerą oraz zewnętrznymi urządzeniami do rejestrowania dźwięku.

Dobrze, jeśli skorzystanie z usług firmy, która gwarantuje obsługę np. dwóch operatorów. Jeden kamerzysta co prawda w zupełności poradzi sobie z obsługą ślubu i wesela, to filmy realizowane przez kilku specjalistów na ogół są znacznie bardziej dynamiczne i zawierają więcej szczegółów.

Omówcie wszystkie szczegóły.

kamerzysta w GrodziskuJuż na wczesnym etapie możecie pomyśleć o spotkaniu z kamerzystą. W trakcie rozmowy otwarcie wyrażajcie swoje oczekiwania i wskazujcie na realizacje, które szczególnie przypadły wam do gustu. Kamerzysta spyta was o dokładny termin ceremonii i ustali wszystkie okoliczności – możecie dyskutować na temat planowanych zdjęć, a także usług dodatkowych, np. w postaci teledysków plenerowych.

Pamiętajcie, aby wyraźnie zakomunikować sam charakter w jakim chcielibyście utrzymać film. Jeśli posiadacie zdjęcia lub nagrania wideo, które kamerzysta miałby wpleść w miarę realizacji – dostarczcie je wszystkie tak szybko, jak to będzie możliwe.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Grodzisku Mazowieckim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Porównywaliśmy wiele firm zajmujących się wideofilmowaniem uroczystości. Długo się zastanawialiśmy, aż zobaczyliśmy realizacje z Mataristudio. To co nas urzekło, to wyjątkowe ujęcie przygotowań do ślubu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kamerzystę z Matari. Rewelacyjnie sfilmował naszą przysięgę i gości w kościele, a ujęcia z wesela są dynamicznie i uchwycił najlepsze momenty zabawy, za co bardzo dziękujemy! Serdecznie polecamy młodym parom Mataristudio, jak filmowanie wesela, to zdecydowanie w ich wykonaniu.

 

Ania i Jerzy

Wideofilmowanie Sochaczew

filmowanie slubow w SochaczewieOd czego rozpocząć przygotowania do ślubu? Nasze porady.

Znacie już dokładny dzień planowanego ślubu i wesela? Przed wami jeszcze długa droga – przygotowania rozpocznijcie od rozmowy z rodzicami każdej ze stron i określenia swojej zdolności finansowej. To pomoże wam uniknąć nadmiernego stresu towarzyszącego wielu innym parom podczas przygotowań do tego ważnego wydarzenia w waszym życiu.

Dlaczego konsultacja z rodzicami jest tak istotna?

Rozmowa z rodzicami da wam znacznie wyższy komfort psychiczny na kolejnych etapach planowania ślubu i wesela. Możecie omówić pierwsze szczegóły, wysłuchać preferencji każdej ze stron i omówienia drobnych upominków, jakie zostaną wam wręczone tego dnia.

Nie bez znaczenia będzie także wysłuchanie rad na temat ewentualnych rodzinnych tradycji. Podczas spotkania spytajcie rodziców, czy możecie liczyć na ich pomoc organizacyjną, a jeśli tak – to w jakim zakresie.

Wspólna kolacja to także sposób na lepsze zapoznanie się każdej z rodzin.

Zadbajcie o rezerwację specjalistów.

Na pierwszym etapie planowania tego wyjątkowego dnia możecie rozglądać się już za fotografami, zespołami muzycznymi i firmami, które odpowiadają za videofilmowanie ślubów i wesel. Pamiętajcie, że im wcześniej zaczniecie przeglądać oferty – tym więcej czasu wygospodarujecie na ewentualne negocjacje i zapoznawanie się dotychczasowymi realizacjami.

sprawdzony kamerzysta w SochaczewieWarto zaznaczyć, że kamerzysta wymaga rezerwacji najpóźniej na ok. 4-5 miesięcy przed planowanym terminem, ponieważ liczba Młodych Par w Polsce, która decyduje się na wideofilmowanie rośnie z roku na rok. O ile jeszcze kilka lat temu standardem były fotografie, tak dziś – na coraz większe zainteresowanie usługami wskazują właśnie operatorzy kamer wideo.

Precyzyjny budżet.

Tyko dokładnie określony budżet weselny pozwoli wam na podejmowanie właściwych decyzji organizacyjnych. Już na początkowym etapie kluczowym jest ustalenie chociażby szacunkowej kwoty, jaką chcecie (lub możecie) wydać na organizację ślubu i wesela.

W ten sposób uniknięcie zbędnego stresu, a spisanie listy gości, który odwiedzą was w tym wyjątkowym dniu przebiegnie znacznie sprawniej. Ustalcie oczekiwania wobec charakteru przyjęcia, porozmawiajcie z rodzicami o ewentualnym wsparciu finansowym i zagospodarujcie część środków na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Sochaczew.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Sochaczewie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Videofilmowanie Warszawa

dobry kamerzysta w WarszawieZ jakim wyprzedzeniem planować ślub i wesele? Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji terminu u kamerzysty.

Wyznaczyliście już szacunkowy dzień swojego ślubu? Na rok przed planowaną ceremonią możecie przygotowywać się do rezerwacji pierwszych terminów. Przedyskutujcie swoją decyzję z rodzicami i powoli rozglądajcie się za domem weselnym, kamerzystą i fotografem.

Możecie zacząć od zorganizowania spotkania w gronie najbliższych. W ten sposób omówicie wszystkie szczegóły i wysłuchacie preferencji każdej ze stron. To cenne doświadczenie, bo być może w waszej rodzinie są pewne zwyczaje lub tradycje, które warto byłoby podtrzymać.

Oczywiście nie traktujcie wszystkich rekomendacji rodziców zbyt dosłownie – te muszą być zgodne z waszym sumieniem i oczekiwaniami; w końcu to jedyny taki dzień w waszym życiu.

Pomyślcie o swoich zasobach – budżet ślubny powinien być precyzyjny.

Zanim zabierzecie się do właściwej organizacji ślubu i wesela, podliczcie swoje środki, skonsultujcie je z rodziną (być może będziecie mogli liczyć na wsparcie ze strony rodziców). Precyzyjne określenie budżetu ślubnego to doskonały sposób na optymalizację wydatków i gospodarowanie środkami w świadomy sposób. Dzięki temu będziecie wiedzieli już jak wielu gości jesteście w stanie zaprosić, czym pojedziecie na ceremonię i czy dodatkowe atrakcje np. w postaci sztucznych ogni to rzeczywiście dobry pomysł.

filmowanie wesel WawaDobrze, jeśli wygospodarujecie ok. 1/5 ślubnego budżetu na niezaplanowane wydatki. To zabezpieczenie na wypadek losowych okoliczności, np. wycofania się z umowy domu weselnego oraz wielu innych zdarzeń. Nawet jeśli naprawdę dobrze zaplanujecie ten dzień, nie jesteście w stanie przewidzieć pewnych sytuacji; 20-procentowy budżet rezerwowy pozwoli wam spać spokojnie każdego kolejnego dnia.

Pierwsze rezerwacje: wideofilmowanie, fotograf i dom weselny.

Rezerwacje wolnych terminów rozpocznijcie od:

  • Urzędu Stanu Cywilnego,
  • wizyty w kościele,
  • omówienia szczegółów w domu weselnym i/lub restauracji.

10 miesięcy przed ślubem pamiętajcie o rozpoczęciu pierwszych negocjacji z fotografem. W tym samym czasie możecie szukać już firmy, która zajmie się przygotowaniem pamiątki wideo. Musicie wziąć pod uwagę, że dobry kamerzysta na wesele ma na ogół znacznie bardziej napięty terminarz od fotografa, a przecież musicie mieć także swobodę w wyborze i ocenianiu portfolio.

Videofilmowanie to także nieco bardziej złożona usługa, która wymaga wcześniejszego omówienia (np. jeśli chcecie włączyć do realizacji swoje materiały, zaplanować sesje plenerowe i pozostałe).

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Warszawa.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Warszawie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

W samej Warszawie i okolicach jest masa kamerzystów, którzy oferują usługi wideofilmowania uroczystości. Jednak my zdecydowaliśmy się na Mataristudio ze względu na świetny styl i bardzo dobrą cenę. Widzieliśmy już w akcji na innym weselu kamerzystę z Mataris i film, który potem zmontował. Bardzo nam się to spodobało i postanowiliśmy zaprosić go na nasze wesele. Na szczęście znalazł dla nas wolny termin. Wyszło super bo nie tylko nie przeszkadzał gościom w zabawie kręcąc ujęcia, ale tez potrafił ich zachęcić do składania życzeń przed kamerą. Mamy dzięki temu wyjątkową filmową pamiątkę ze ślubu. Dziękujemy!

 

Hania i Lucjan

Videofilmowanie Nasielsk

filmowanie wesel w NasielskuOrganizujesz wesele? Nie zapomnij o pamiątce z tego wyjątkowego dnia.

Profesjonalnie zrealizowany film ze ślubu i wesela to doskonałe uzupełnienie domowego albumu z fotografiami i niezapomniana pamiątka na wiele lat. W jaki sposób znaleźć doświadczoną firmę na wideofilmowanie? Lepszy będzie wierny dokument, czy krótki, ale dynamiczny film?

Kluczowe elementy.

Każdy dobry film z wesela zrealizowany przez profesjonalną firmę, której specjalizacją jest videofilmowanie powinien zawierać m.in.:

  • pobłogosławienie Młodej Pary przez rodziców,
  • ceremonię ślubu razem ze wcześniejszym przyjazdem Młodej Pary do kościoła,
  • pierwszy taniec, toast oraz oczepiny.

Ostateczny sposób montażu oraz sceny jakie pojawią się na filmie powinniście przedyskutować z operatorem.

Kamerzysta pomoże wam w podjęciu ostatecznej decyzji i przedstawi swoją propozycję; jeśli to niezbędne, poradźcie się swoich rodziców – być może oni mają także swoje sugestie.

Wierny dokument, czy dynamiczny kilkudziesięciominutowy film?

Nowoczesny film ze ślubu i wesela nie powinien być już przesadnie długim oraz wiernie oddanym dokumentem, a pamiątką, do której będziecie chcieli wracać wspomnieniami. Pamiętajcie, że materiały wideo o długości nawet kilku godzin nudzą już po kilkunastu minutach, a ładunek emocjonalny w nich zawarty nieco się rozmywa.

fajny kamerzysta w NasielskuZnacznie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie filmu do stworzenia dynamicznej, krótszej pamiątki, na której znajdą się wszystkie radosne chwile z tego wyjątkowego dnia. Jeśli czujecie, że chcecie zaskoczyć siebie i swoich bliskich czymś wyjątkowym, dobrym wyborem mogą okazać się zdjęcia plenerowe oraz realizacja krótkich teledysków.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować termin u kamerzysty?

Liczba par, które decydują się na wideofilmowanie swojego ślubu i wesela rośnie każdego roku. O ile jeszcze 10-15 lat temu standardem były same fotografie, dzisiaj to film staje się najbardziej pożądaną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

O kamerzyście na wesele myślcie odpowiednio wcześnie, nawet na ok. 10 do 12 miesięcy przez wyznaczonym terminem.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nasielsk.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nasielsku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie