wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie slubow w glinojeckuWybieramy kamerzystę na wesele: tradycyjny film, czy teledysk?

Na około rok przed planowaną ceremonią ślubną, Młoda Para staje przed wyborem firmy oferującej wideofilmowanie. To jakiego specjalistę powinniście wybrać zadecyduje nie tylko cena, ale i dotychczasowy dorobek w postaci bogatego portfolio. Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze operatora?

#1: Czy portfolio rzeczywiście jest najważniejsze?

Decydując się na wybór firmy wideofilmującej warto, abyście wcześniej przejrzeli jej portfolio. Doświadczony kamerzysta, który zajmuje się przygotowywaniem pamiątek z tych wyjątkowych okoliczności powinien udostępnić Wam przynajmniej kilka materiałów wideo, przedstawiających dotychczasowe realizacje.

Przeglądajcie materiały, zwracając uwagę na wszystkie interesujące Was szczegóły, a w tym technikę rejestracji obrazu oraz późniejszą postprodukcję.

#2: Jak długi powinien być film ze ślubu i wesela?

Na pytanie na temat długości ze ślubu i wesela nie ma jednoznaczniej odpowiedzi. Przyjmuje się, że gotowy materiał ma średnio od 60 do ok. 180 minut, ale w zależności od Waszej decyzji, może być krótszy lub dłuższy.

Ważne, abyście dokładnie sprecyzowali wcześniej swoje oczekiwania i podzielili się tymi doświadczeniami z firmą, która odpowiada za videofilmowanie.

Potrzebujecie wiernej pamiątki ze wszystkimi szczegółami? Zdecydujcie się na dłuższy materiał. Jeśli jednak chcecie nieco częściej wracać do tego wyjątkowego dnia i oczekujecie większej dynamiki – tutaj lepszym rozwiązaniem będzie 1-, 1,5-godzinny materiał.

#3: Czy teledysk plenerowy to dobre rozwiązanie?

fajny kamerzysta w glinojeckuCoraz większą popularnością wśród Młodych Par cieszą się teledyski plenerowe, które świetnie łamią kanwę tradycyjnego reportażu ślubnego. Realizowane przez profesjonalistów stają się ciekawym uzupełnieniem pamiątki z tego ważnego wydarzenia, a ze względu na krótki, kilkuminutowy i bardzo dynamiczny charakter, wzruszają nawet po wielu latach od realizacji.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Glinojeck.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Glinojecku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki