Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

filmowanie slubow w glinojeckuWybieramy kamerzystę na wesele: tradycyjny film, czy teledysk?

Na około rok przed planowaną ceremonią ślubną, Młoda Para staje przed wyborem firmy oferującej wideofilmowanie. To jakiego specjalistę powinniście wybrać zadecyduje nie tylko cena, ale i dotychczasowy dorobek w postaci bogatego portfolio. Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze operatora?

#1: Czy portfolio rzeczywiście jest najważniejsze?

Decydując się na wybór firmy wideofilmującej warto, abyście wcześniej przejrzeli jej portfolio. Doświadczony kamerzysta, który zajmuje się przygotowywaniem pamiątek z tych wyjątkowych okoliczności powinien udostępnić Wam przynajmniej kilka materiałów wideo, przedstawiających dotychczasowe realizacje.

Przeglądajcie materiały, zwracając uwagę na wszystkie interesujące Was szczegóły, a w tym technikę rejestracji obrazu oraz późniejszą postprodukcję.

#2: Jak długi powinien być film ze ślubu i wesela?

Na pytanie na temat długości ze ślubu i wesela nie ma jednoznaczniej odpowiedzi. Przyjmuje się, że gotowy materiał ma średnio od 60 do ok. 180 minut, ale w zależności od Waszej decyzji, może być krótszy lub dłuższy.

Ważne, abyście dokładnie sprecyzowali wcześniej swoje oczekiwania i podzielili się tymi doświadczeniami z firmą, która odpowiada za videofilmowanie.

Potrzebujecie wiernej pamiątki ze wszystkimi szczegółami? Zdecydujcie się na dłuższy materiał. Jeśli jednak chcecie nieco częściej wracać do tego wyjątkowego dnia i oczekujecie większej dynamiki – tutaj lepszym rozwiązaniem będzie 1-, 1,5-godzinny materiał.

#3: Czy teledysk plenerowy to dobre rozwiązanie?

fajny kamerzysta w glinojeckuCoraz większą popularnością wśród Młodych Par cieszą się teledyski plenerowe, które świetnie łamią kanwę tradycyjnego reportażu ślubnego. Realizowane przez profesjonalistów stają się ciekawym uzupełnieniem pamiątki z tego ważnego wydarzenia, a ze względu na krótki, kilkuminutowy i bardzo dynamiczny charakter, wzruszają nawet po wielu latach od realizacji.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Glinojeck.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Glinojecku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari