wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

fajny kamerzysta w GostyninieOrganizujecie wesele? To nasze sprawdzone porady, o których powinniście wiedzieć.

Zarówno o organizacji niewielkiego przyjęcia, jak i hucznego wesela warto myśleć już na około rok przed planowaną ceremonią ślubną. To szansa na ograniczenie zbędnego stresu i dopięcie wszystkich detali na ostatni guzik.

Podjęcie odpowiednio wczesnej decyzji o organizacji wesela jest także szansą na wynegocjowanie lepszych warunków ze wszystkimi „partnerami strategicznymi”, a w tym firmami oferującymi wideofilmowanie, domami weselnymi, restauratorami, zespołami muzycznymi itd.

Negocjacje z kamerzystą warto rozpocząć na około 6-12 miesięcy przed ceremonią.

Im bliżej ceremonii ślubnej, tym trudniej będzie Wam wybrać odpowiednich specjalistów, którzy stworzą niepowtarzalną pamiątkę z tego dnia. Na 1-2 miesiące przed ceremonią trudno liczyć, aby kamerzysta przystąpił do negocjacji; rozmowy z operatorem warto rozpocząć na około rok do pół roku wcześniej – to odpowiedni czas na wynegocjowanie warunków współpracy, omówienie szczegółów oraz dostarczenie wszystkich tych materiałów, które chcielibyście, aby pojawiły się na materiale wideo (videofilmowanie wymaga nieco większych przygotowań organizacyjnych np. w porównaniu fotografowania).

Menu powinno być kompletne i obszerne, ale nie do przesady.

Na pierwszym etapie organizacji wesela warto, abyście przygotowywali się już do spisania pierwszego menu. Swój pomysł na wieczorne przekąski i dania główne powinniście przedyskutować z rodziną lub specjalistami, którzy pomogą Wam w przygotowaniu cateringu.

Ok. 50-60% wszystkich produktów, jakie oferowane są gościom podczas weselnej zabawy trafia ostatecznie do kosza. Zbyt obszerne menu to także jeden z powodów, dla których za przyjęcie zapłacicie więcej niż wasi znajomi.

Gdzie zorganizować wesele?

filmowanie wesel w GostyninieTo nieprawda, że jedynym słusznym miejscem na organizację przyjęcia jest prestiżowy dom weselny w samym centrum miasta.

Całkiem ciekawą alternatywą może być równie komfortowa restauracja położona na jego obrzeżach – w ten sposób nie tylko zaoszczędzicie nieco na organizacji przyjęcia, ale być może będziecie mogli zapewnić gościom dodatkowe atrakcje; w samych centrach miast brakuje miejsc do spacerowania, a wszelkie atrakcje, np. w postaci sztucznych ogni mogą skończyć się mało przyjemną wizytą mundurowych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Gostynin.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Gostyninie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki