Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

filmowanie wesel w GrodziskuPodpowiadamy jak podjąć decyzję o kamerzyście na wesele.

Z pewnych względów, wybór kamerzysty na ślub i wesele jest nieco bardziej złożonym procesem np. od zamówienia zespołu muzycznego lub fotografa. Wideofilmowanie wymaga bowiem szczególnej uwagi i dokładnego zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami operatora.

Gdzie szukać profesjonalnych firm wideofilmujących?

Najpopularniejszym sposobem wśród Młodych Par na wybór firmy, która oferuje videofilmowanie bywają rekomendacje najbliższych znajomych - najczęściej innych młodych małżeństw, które miały już okazję skorzystać z tego typu usług.

Warto mieć jednak na uwadze, że poczucie wartości estetycznych to pojęcie bardzo szerokie i coś, co być może podobało się najbliższym znajomym, niekoniecznie musi i wam przypaść do gustu.

Co więcej – na rynku znajdziecie wielu profesjonalistów; przeglądajcie ich realizacje, rozmawiajcie i negocjujcie warunki. Wybierajcie jednak tylko z tych specjalistów, którzy mogą pochwalić się odpowiedniej klasy sprzętem, a w tym m.in. profesjonalną kamerą oraz zewnętrznymi urządzeniami do rejestrowania dźwięku.

Dobrze, jeśli skorzystanie z usług firmy, która gwarantuje obsługę np. dwóch operatorów. Jeden kamerzysta co prawda w zupełności poradzi sobie z obsługą ślubu i wesela, to filmy realizowane przez kilku specjalistów na ogół są znacznie bardziej dynamiczne i zawierają więcej szczegółów.

Omówcie wszystkie szczegóły.

kamerzysta w GrodziskuJuż na wczesnym etapie możecie pomyśleć o spotkaniu z kamerzystą. W trakcie rozmowy otwarcie wyrażajcie swoje oczekiwania i wskazujcie na realizacje, które szczególnie przypadły wam do gustu. Kamerzysta spyta was o dokładny termin ceremonii i ustali wszystkie okoliczności – możecie dyskutować na temat planowanych zdjęć, a także usług dodatkowych, np. w postaci teledysków plenerowych.

Pamiętajcie, aby wyraźnie zakomunikować sam charakter w jakim chcielibyście utrzymać film. Jeśli posiadacie zdjęcia lub nagrania wideo, które kamerzysta miałby wpleść w miarę realizacji – dostarczcie je wszystkie tak szybko, jak to będzie możliwe.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Grodzisku Mazowieckim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Porównywaliśmy wiele firm zajmujących się wideofilmowaniem uroczystości. Długo się zastanawialiśmy, aż zobaczyliśmy realizacje z Mataristudio. To co nas urzekło, to wyjątkowe ujęcie przygotowań do ślubu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kamerzystę z Matari. Rewelacyjnie sfilmował naszą przysięgę i gości w kościele, a ujęcia z wesela są dynamicznie i uchwycił najlepsze momenty zabawy, za co bardzo dziękujemy! Serdecznie polecamy młodym parom Mataristudio, jak filmowanie wesela, to zdecydowanie w ich wykonaniu.

 

Ania i Jerzy

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie