Wideofilmowanie wesel

wideofilmowanie, wesela, fotografia, kamerzysta, slubny, inowroclaw

filmowanie wesel w nowym dworzeNowoczesny film z wesela. Jak powinien być zrealizowany?

Młode Pary mogą wybierać spośród standardowych oraz nowoczesnych rozwiązań filmowych. Pamiątka ze ślubu i wesela może być kilkugodzinnym, wiernym dokumentem lub dynamicznym, 60-minutowym klipem pełnym niezapomnianych emocji.

Film z wesela: klasyczny, czy nowoczesny?

Profesjonalne firmy, które odpowiadają za wideofilmowanie ślubów i wesel coraz chętniej proponują nowoczesne, dynamiczne i pozbawione nadmiernych dłużyzn realizacje. To w naszej ocenie znacznie lepsze rozwiązanie od nużących, przeciągających się godzinami, monotonnych zapisów, w których trudno o odpowiednią dynamikę i emocje.

Krótsze na ogół 50-, 80-minutowe filmy zawierają w sobie wszystkie najważniejsze elementy (a w tym m.in. pierwszy toast, oczepiny, błogosławieństwo rodziców Młodej Pary oraz samą ceremonię kościelną), a przy tym gwarantują znacznie lepszą zabawę podczas powrotu do tego wydarzenia po latach. Kamerzysta, z którym skonsultujecie swój pomysł może wzbogacić ten materiał o dodatkowe zdjęcia plenerowe, a także wywiady z gośćmi.

Szukacie niezapomnianych wrażeń? Pomyślcie nad wyborem firmy, która realizuje videofilmowanie teledysków w plenerze. Wspólny udział w krótkim klipie to nowoczesna i bardzo angażująca emocjonalnie pamiątka, którą docenią nie tylko goście i najbliższa rodzina, ale i wy sami.

W ramach pierwszych rozmów z kamerzystą, ustalcie już standard w jakim otrzymacie gotowy materiał, negocjujcie czas realizacji (montaż trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy w zależności od długości oraz waszych oczekiwań) – na tym etapie możecie poprosić także o przykładową umowę.

Rezerwację terminu u kamerzysty zaplanujcie z dużym wyprzedzeniem.

kamerzysta z nowego dworuRezerwację terminu w firmie wideofilmującej zaplanujcie z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Rozmowy z operatorami możecie prowadzić już na około 1 rok przed dniem ceremonii.

Musicie mieć na uwadze, że liczba Młodych Par, które szukają profesjonalnych kamerzystów jest całkiem duża i jeśli swój wybór odłożycie na ostatnią chwilę, np. 1-3 miesiące przed ślubem – może okazać się, że wszystkie terminy są już zajęte.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nowym Dworze Mazowieckim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

wiedofilmowanie matari