wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie wesel w nowym dworzeNowoczesny film z wesela. Jak powinien być zrealizowany?

Młode Pary mogą wybierać spośród standardowych oraz nowoczesnych rozwiązań filmowych. Pamiątka ze ślubu i wesela może być kilkugodzinnym, wiernym dokumentem lub dynamicznym, 60-minutowym klipem pełnym niezapomnianych emocji.

Film z wesela: klasyczny, czy nowoczesny?

Profesjonalne firmy, które odpowiadają za wideofilmowanie ślubów i wesel coraz chętniej proponują nowoczesne, dynamiczne i pozbawione nadmiernych dłużyzn realizacje. To w naszej ocenie znacznie lepsze rozwiązanie od nużących, przeciągających się godzinami, monotonnych zapisów, w których trudno o odpowiednią dynamikę i emocje.

Krótsze na ogół 50-, 80-minutowe filmy zawierają w sobie wszystkie najważniejsze elementy (a w tym m.in. pierwszy toast, oczepiny, błogosławieństwo rodziców Młodej Pary oraz samą ceremonię kościelną), a przy tym gwarantują znacznie lepszą zabawę podczas powrotu do tego wydarzenia po latach. Kamerzysta, z którym skonsultujecie swój pomysł może wzbogacić ten materiał o dodatkowe zdjęcia plenerowe, a także wywiady z gośćmi.

Szukacie niezapomnianych wrażeń? Pomyślcie nad wyborem firmy, która realizuje videofilmowanie teledysków w plenerze. Wspólny udział w krótkim klipie to nowoczesna i bardzo angażująca emocjonalnie pamiątka, którą docenią nie tylko goście i najbliższa rodzina, ale i wy sami.

W ramach pierwszych rozmów z kamerzystą, ustalcie już standard w jakim otrzymacie gotowy materiał, negocjujcie czas realizacji (montaż trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy w zależności od długości oraz waszych oczekiwań) – na tym etapie możecie poprosić także o przykładową umowę.

Rezerwację terminu u kamerzysty zaplanujcie z dużym wyprzedzeniem.

kamerzysta z nowego dworuRezerwację terminu w firmie wideofilmującej zaplanujcie z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Rozmowy z operatorami możecie prowadzić już na około 1 rok przed dniem ceremonii.

Musicie mieć na uwadze, że liczba Młodych Par, które szukają profesjonalnych kamerzystów jest całkiem duża i jeśli swój wybór odłożycie na ostatnią chwilę, np. 1-3 miesiące przed ślubem – może okazać się, że wszystkie terminy są już zajęte.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nowym Dworze Mazowieckim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki