Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

filmowanie wesel w PlockuOd czego rozpocząć przygotowania do ślubu i wesela? Zarezerwujcie pierwsze terminy.

Od tego, kiedy zabierzecie się za organizację ślubu i wesela będzie zależał nie tylko komfort współpracy z domem weselnym, kamerzystą czy fotografem – odpowiednio wczesna próba zarezerwowania wolnych terminów to także Wasz spokojny sen każdego dnia i znacząca optymalizacja domowego budżetu.

Kiedy zarezerwować terminy ślubne?

O pierwszych terminach ślubnych warto myśleć na około rok przed planowaną ceremonią.

Zobaczcie, od czego zacząć:

  • Data ślubu i wesela,
  • Termin w kościele lub urzędzie,
  • Termin w domu weselnym i/lub restauracji.

W dalszej kolejności warto zadbać o DJ'a, fotografa oraz operatora. Szczególnie dobry kamerzysta na wesele ma dość napięty kalendarz i to do niego zwróćcie się w pierwszej kolejności.

Firmy, które proponują profesjonalne videofilmowanie wydarzeń okolicznościowych mogą zaproponować Wam także nieco atrakcyjniejsze warunki cenowe, jeśli podejmiecie się negocjacji z dużym wyprzedzeniem.

Rok przed ślubem to także właściwy czas na omówienie szczegółów, rozpoznanie na rynku i ocenienie portfolio tych kamerzystów, którzy zrobili na Was szczególne wrażenie. Pamiętajcie, że wideofilmowanie cieszy się rosnącym uznaniem wśród Młodych Par, a liczba profesjonalistów jest znacznie bardziej zawężona niż np. w przypadku fotografowania.

Planując ślub i weselu trzymajcie się budżetu.

Zanim rozpoczniecie negocjacje z restauratorami, firmami cateringowymi – określcie swój domowy budżet jaki wydacie na zorganizowanie ślubu i wesela. To kluczowe dla oceniania, ilu gości powinno pojawić się tego dnia na przyjęciu, jak ułożyć menu, jakiej klasy auto wybrać na przyjazd na ceremonię i wiele innych.

Spróbujcie wygospodarować niewielką część na tzw. portfel zapasowy, co ułatwi Wam pokrycie niespodziewanych kosztów.

Charakter przyjęcia możecie negocjować z Waszymi rodzicami.

kamerzysta w plockuDobrym pomysłem na omówienie przyjęcia weselnego może być nieoficjalne spotkanie z Waszymi rodzicami. Chociaż to Wy powinniście mieć decydujący głos w tej sprawie, to warto wysłuchać obu stron, co mają do powiedzenia – być może w rodzinie panują wieloletnie tradycje, które warto byłoby potrzymać?

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Płock.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Płocku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

W Płocku mieliśmy wesele w hotelu, ale bardzo chcieliśmy, aby na naszym filmie ze ślubu były też ujęcia takie naturalne w plenerze. Kiedy powiedzieliśmy o tym kamerzyście z Mataristudio, zaproponował, żebyśmy zrobili ujęcia o zachodzie słońca. Musieliśmy się wyrwać na chwile z wesela ale nie trwało to długo dzięki profesjonalnej obsłudze kamerzysty. Film wyszedł dokładnie taki jak chcieliśmy i nie czekaliśmy długo na jego zmontowanie. Gorąco więc polecamy kamerzystę z Mataristudio. Dziękujemy, żeby byliście z nami :)

 

Ewelina i Aleksander