wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

fajny kamerzysta w RaciazuPierwsze krotki Młodej Pary: skrócony harmonogram przygotowań do ślubu i wesela.

Ceremonia ślubna i wesele są na tyle wyjątkowymi wydarzeniami w życiu każdej Młodej Pary, że ich organizacja powinna być odpowiednio wcześnie zaplanowana.  Dziś podpowiadamy, dlaczego przygotowanie formalności z wielomiesięcznym wyprzedzaniem ma tak duże znaczenie.

Kiedy rozmawiać z fotografem i kamerzystą na wesele?

Kamerzysta i fotograf powinni być przez Was możliwie wcześnie zarezerwowani. W zależności od budżetu, oczekiwań i sezonu – oczekiwanie na profesjonalną firmę, której specjalizacją jest wideofilmowanie wydarzeń okolicznościowych może zająć nawet kilka miesięcy.

Na około rok przed ceremonią przeglądajcie portfolio wybranych specjalistów – jeśli zdecydujecie się wstępnie na operatora, poproście o spotkanie. Rozmawiajcie na temat technik, postprodukcji, sprzętu, a także sposobu rejestracji obrazu. Pytajcie, czy jest możliwe, aby videofilmowanie było jednocześnie prowadzone przez dwóch kamerzystów (znacznie bardziej dynamiczny efekt) i negocjujcie warunki w umowie.

Po negocjacji z rodzicami, określcie swój budżet.

Określenie budżetu na samym wstępnie nie jest konieczne, chociaż rzeczywiście ułatwi to Wam pracę z domami weselnymi, krawcami, kosmetyczkami oraz wszystkimi pozostałymi firmami, które wykorzystacie do zorganizowania tego wydarzenia.

Po omówieniu wszystkich szczegółów z rodzicami (rodzice mogą posunąć kilka swoich pomysłów co do organizacji ślubu i wesela, zaproponować wzięcie pod uwagę rodzinnych tradycji etc.), zabierzcie się do spisania swoich środków. Dzięki temu w prosty sposób będziecie wiedzieli, ilu gości jesteście w stanie potencjalnie przyjąć, na jakie dodatkowe atrakcje możecie sobie pozwolić i czy ewentualne nadwyżki finansowe warto zainwestować w lepsze menu, czy może większą salę weselną.

Rozwiążcie wszystkie formalności administracyjne.

filmowanie wesel raciazŚlub to nie tylko przyjemność organizowania przyjęcia, ale i pewien obowiązek formalny. Powinniście zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w celu zapoznania się ze obowiązkami administracyjnymi (dotyczy zarówno ślubów cywilnych jak i ślubu konkordatowego) i zapisania się na ewentualne tzw. konferencje przedmałżeńskie.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Raciąż.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Raciążu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki