wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

kamerzysta w Sierpcu6 miesięcy przed ślubem: to już ostatni czas na formalne przygotowania

Pół roku przed ślubem to odpowiedni czas na przygotowanie sukni ślubnej dla Panny Młodej, garnituru dla Pana Młodego, zakup obrączek i wybór świadków. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na wybór kamerzysty, fotografa lub zespołu muzycznego – macie na to już niewiele czasu.

Pół roku przed ceremonią ślubną:

Kamerzysta na videofilmowanie, fotograf i DJ

Sześć miesięcy przed ustalonym terminem  ślubu to już w zasadzie ostatni czas, kiedy możecie jeszcze rozglądać się za specjalistami, którzy upamiętnią dla Was tej wyjątkowy dzień. Operator kamery i fotograf na ogół przyjmują zlecenia ze znacznym wyprzedzeniem, ale niewykluczone, że przy odpowiednich negocjacjach, uda Wam się zarezerwować także i miejsce dla siebie.

W pierwszej kolejności rozglądajcie się za firmami oferującymi kompleksowe wideofilmowanie; materiał wideo wymaga nieco większej uwagi od Młodej Pary - jeśli chcecie być zadowoleni z ostatecznego efektu, do omówienia jest naprawdę sporo szczegółów.

Suknia ślubna i garnitur

To dobry czas, abyście zaczęli myśleć już o wyborze garnituru i sukni ślubnej. Swoje poszukiwania możecie rozpocząć od przeglądania wybranych modeli przez internet, ale jeśli wymagacie naprawdę niesamowitego efektu, rozpatrzcie indywidualne zlecenie w zakładzie krawieckim.

Zarezerwujcie nieco czasu na dobór dodatków – odpowiednio:

  • Panna Młoda: nuty, biżuteria, welon i bielizna.
  • Pan Młody: pasek, krawat, buty, bielizna, koszula, kamizelka, spinki oraz krawat.

Świadkowie

Zastanówcie się nad wyborem świadków; świadkami powinny być odpowiedzialne i terminowe osoby z bliskiego Wam środowiska (niekoniecznie rodzina) – nikt nie chce przecież przykrego rozczarowania kiedy staniecie na ślubnym kobiercu.

Pierwsze konsultacje u kosmetyczki

filmowanie wesel w SierpcuJeśli chcecie wyglądać tego dnia wyjątkowo, zapiszcie się razem do salonu kosmetycznego. Rozmawiajcie na temat pielęgnacji skóry tak, abyście mogli podczas tego dnia wyglądać wyjątkowo.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Sierpc.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Sierpcu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki