wideofilmowanie wesela

GALERIA VIDEO

wideofilmowanie inowrocław

Przygotowania, prezentacje, podziękowania rodzicom, ceremonie ślubne, zabawy weselne, etiudy romantyczne, teledyski.


GALERIA FOTO

fotograf inowrocław

Zdjęcia plenerowe oraz zdjęcia reportażowe ze ślubów oraz wesel.

wiedofilmowanie matari

filmowanie ślubów w Bytowie3 pierwsze kroki przy organizacji ślubu i wesela. Od czego zacząć?

Na rok przed zaślubinami, młoda para powinna przystąpić już do pierwszych prac organizacyjnych. Wszystkie szczegóły warto ustalić odpowiednio wcześnie, aby potem nie pojawiły się niemiłe niespodzianki, np. w brakach harmonogramu pod postacią niezamówionej firmy na wideofilmowanie lub brakiem sali do zaproszenia gości na wesele.

Pierwszy krok: zapoznanie się rodziców i pierwsze rozmowy na temat ceremonii.

Pierwszym krokiem na ścieżce młodej pary powinno być zorganizowanie spotkania, które ułatwiłoby zapoznanie się rodzicom po każdej ze stron.

To także doskonały czas na omówienie pierwszych szczegółów związanych z ceremonią, orientując się jakie są ewentualne oczekiwania wobec młodej pary, charakteru uroczystości oraz wszystkich (m.in. wybór niewielkich upominków w postaci wina lub kwiatów).

Drugi krok: określenie i rozplanowanie środków.

Po wstępnej rozmowie z rodziną, młoda para może przystąpić do planowania budżetu, jaki chce zarezerwować na ten wyjątkowy dzień.

Określenie zdolności finansowych jest tutaj kluczowym elementem, bez którego niemożliwym staje się ocenienie potrzeb i możliwości. Kluczowym jest tutaj ostateczne ustalenie, jaki charakter będzie mała wieczorna impreza, kto za nią zapłaci i ilu gości powinno pojawić się na weselu. To gwarancja spokojnego przebiegu wszystkich wydarzeń i precyzyjne określenie kosztów.

Warto pomyśleć o sporządzeniu listy gości, zarezerwowaniu 10-15% budżetu na wydatki nieplanowane i kontakcie z właścicielami aut na ślub oraz wesele.

Trzeci krok: w planach jest kamerzysta? Firmy na videofilmowanie warto szukać odpowiednio wcześnie.

fajny kamerzysta w BytowieDoświadczeni operatorzy, którzy odpowiadają za wideofilmowanie ślubów i wesel miewają dość napięte grafiki. Młoda para, która chce zmieścić się z harmonogramie powinna zwrócić się z zapytaniem ofertowym odpowiednio wcześnie – ok. 6-8 miesięcy przed planowaną ceremonią. To odpowiedni czas na omówienie wszystkich szczegółów, ustalenie zakresu pracy i dostarczenie wszelkich materiałów, które młoda para chciałaby zawrzeć w pamiątce z tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Bytów.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Bytowie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki