Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

fajny kamerzysta w ChojnicachCo powinno znaleźć się na filmie ze ślubu i wesela? My już wiemy.

Zanim młoda para podpisze umowę z nowo wybranym kamerzystą lub fotografem na ślub i wesele warto, aby zapoznała się z jego warsztatem, oceniła portfolio i szczegółowo omówiła zakres montażu samego materiału.

Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym z kamerzystą warto ustalić wszystkie szczegóły na temat tego, jak ma zostać zrealizowana pamiątka ze ślubu i wesela. Poza podstawowymi danymi takimi jak godzina, data i miejsce ceremonii, młodzi mogą zasugerować także własne fotografie z dzieciństwa lub ścieżki dźwiękowe, które chcieliby, aby pojawiły się na filmie.

Młoda para może także przemyśleć, czy na materiale warto zamieścić najśmieszniejsze wpadki, a które elementy nie będą dla niej komfortowe.

Spotkania z firmą, która oferuje videofilmowanie nie należy przekładać na ostatnią chwilę. Rozmowa na odpowiednio wczesnym etapie pozwoli na znacznie lepsze omówienie detali i ograniczy do minimum wszystkie ewentualne niedomówienia.

Ceremonia, błogosławieństwo, pierwszy taniec i toast.

Kamerzysta powinien zawrzeć na swoim materiale wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego wyjątkowego dnia, a w tym m.in. błogosławieństwo, ceremonię ślubną, a także pierwszy taniec i toast.

Świetnym pomysłem, na który za poleceniem firmy, oferującej wideofilmowanie może być nagranie krótkich wywiadów z gośćmi, jacy pojawiają się na weselu.

To dobra okazja do zarejestrowania tych ujęć, na które prawdopodobnie nie zdobyliby się sami, a bezpośredni zwrot do młodej pary to niezapomniana pamiątka na lata, która buduje jedyna w swoim rodzaju atmosferę.

Poza tym, warto zaznaczyć, że każdy materiał ze ślubu i wesela powinien być zmontowany w taki sposób, aby nie pojawiały się nieciekawe, albo mało istotne elementy. Film z tego dnia powinien wzruszać, bawić do łez i opowiadać ważną historię w możliwie zwięzły sposób.

filmowanie wesel w ChojnicachW zależności od samej negocjacji i warunków ustalonych z kamerzystą, młoda para chociaż na ogół nie jest obecna podczas samego montażu wideo, to może mieć pewien wpływ na postprodukcję, wskazując na chęć zawarcia na filmie np. dodatkowych scen lub usunięcia tych, które wydają się być może zbyć może zbyt mało dynamiczne.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Chojnice.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Chojnicach obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie